Προς το περιεχόμενο

Διακοπές?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πάτε πουθενά ετούτο το καλοκαίρι, δεινόσαυροι, ή θα αράξετε να βλέπετε τα νερά να ανεβοκατεβαίνουν? 

Αν ναι για το πρώτο, για που λέτε? 

IMG_7046.jpeg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Ειμαι τωρα διακοπες στην Ιαπωνια οικογενειακΟς μεχρι τελος Ιουλιου  , μετα θα παω 5-6 μερες στο χωριο μου (Βερολινο) τον Αυγουστο solo να αραξω με τα local φιλαρακια μου αλλα βασικα Αθηνα θα ειμαι που ειναι χαρμα τον Αυγουστο, και κατα Σεπτεμβρη θα την κανω για καμμια 10αρια μερες Κυκλαδες οπως καθε χρονο, ο μικρος θα παρκαρει με τη συζυγο στην πεθερα στο νησι απο τελος Ιουλη εως τελος Αυγουστου (εγω διακοπες Αυγουστο στην Ελλαδα δεν παω ποτεΣ) .

 

edit @SibLt τα ΠΟΥΡΑ κσεχασα

😅

 

 20230904_135407.thumb.jpg.c6fabec9a35fdb22b73dd21a62077236.jpg

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Ειμαι τωρα διακοπες στην Ιαπωνια οικογενειακΟς μεχρι τελος Ιουλιου  , μετα θα παω 5-6 μερες στο χωριο μου (Βερολινο) τον Αυγουστο solo να αραξω με τα local φιλαρακια μου αλλα βασικα Αθηνα θα ειμαι που ειναι χαρμα τον Αυγουστο, και κατα Σεπτεμβρη θα την κανω για καμμια 10αρια μερες Κυκλαδες οπως καθε χρονο, ο μικρος θα παρκαρει με τη συζυγο στην πεθερα στο νησι απο τελος Ιουλη εως τελος Αυγουστου (εγω διακοπες Αυγουστο στην Ελλαδα δεν παω ποτεΣ) .

 

edit @SibLt τα ΠΟΥΡΑ κσεχασα

😅

 

 20230904_135407.thumb.jpg.c6fabec9a35fdb22b73dd21a62077236.jpg

 

Ναι Νικο, σε είδα στο θέμα με τα Ramen

O μικρός κούκλος - να τον χαίρεστε  (πότε μεγάλωσε τόσο?) - αλλά και ο μπαμπάς ωραίος - very fit

Θυμάμαι κάτι παλιά post σου από Γύθειιο μεριά - επισκέφθηκα τα μέρη μετά από αυτά

Να περνάτε καλά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, SibLt είπε

very fit

 

καλα ετσι πως τρωω και ΠΙΝΩ εδω θα το δουμε αΦΤο 😅 τουλαχιστον κανω 15 χιλιομετρα περπατημα στους 40 βαθμοι με 95% υγρασια Τοκιο αΦου....και κατι καιΓω  😅 σε λιγες μερες κατεβαινουμε νοτια που θα φυσαει το ΑΓΕΡΙ (Οζακα και Φουκουοκα) ομως...αγαντα...😅

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σπίτι στο χωριό μας με σπιτικό φαΐ και καφέ από το σπίτι στην παραλία κουβαλώντας ομπρέλες και καρέκλες, γιατί κάνω μποϊκοτάζ στην ΕΣΧΡΩΚΑΙΡΔΟΙΑ

 Να πω την αλήθεια μου έχει λείψει το να πάω σε ένα κοσμοπολίτικο νησί να κάτσω 10-20 μέρες, όπως παλιά που ήταν παχιές οι αγελάδες. Στην άλλη ζωή πάλι. 😥

 

 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, stavros_d80 είπε

 

Είχα πάει το 99 με τη ''συχωρεμένη΄΄ μόλις έφτασα εκεί που φαίνεται να ξεκινάει το οβίνδεό σου και είδα από κάτω τα μιλιούνια, της ήπια, εγώ εκεί με χιλιάδες τουριστανούς, δεν πάω ,  αλλά τελικά επικράτησε το δικό της, τελικά δεν χρειάστηκα και αντηλιακό, γιατί η θάλασσα ήταν αντηλιακό με ολίγον από θάλασσα. Προτιμώ τη Παραγκα στη Μύκονο που μου ανήκει κιόλας και τους πετάω όξω όλους, όποτε θέλω να βουτήξω 

  • Like 2
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Είχα πάει το 99 με τη ''συχωρεμένη΄΄ μόλις έφτασα εκεί που φαίνεται να ξεκινάει το οβίνδεό σου και είδα από κάτω τα μιλιούνια, της ήπια, εγώ εκεί με χιλιάδες τουριστανούς, δεν πάω ,  αλλά τελικά επικράτησε το δικό της, τελικά δεν χρειάστηκα και αντηλιακό, γιατί η θάλασσα ήταν αντηλιακό με ολίγον από θάλασσα. Προτιμώ τη Παραγκα στη Μύκονο που μου ανήκει κιόλας και τους πετάω όξω όλους, όποτε θέλω να βουτήξω 

Κύριε Παράγκα, 

 

σας ξέρουμε 

 

Όλον τον χρόνο κρουαζιέρες Μύκονο και Σαντορίνη, Ρόδο και Κάρπαθο, κλπ κλπ και το καλοκαίρι διακοπές στη Ροδόπη - έχουμε χρόνια στο φόρουμ - δεν είμαστε χθεσινοί 

 

Για εμένα τώρα - δεν έχω ακόμα κανονίσει τίποτε - βασικά ψάχνω εδώ και τρεις μήνες να βρω γυναίκα - το να τρέχω στα νησιά μπακούρης δε λέει - δεν είμαι ομορφόπαιδο όπως ο cos αλλά κάτι μου λέει ότι όλα θα πάνε καλά 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SibLt είπε

Κύριε Παράγκα, 

 

σας ξέρουμε 

 

Όλον τον χρόνο κρουαζιέρες Μύκονο και Σαντορίνη, Ρόδο και Κάρπαθο, κλπ κλπ και το καλοκαίρι διακοπές στη Ροδόπη - έχουμε χρόνια στο φόρουμ - δεν είμαστε χθεσινοί 

 

Για εμένα τώρα - δεν έχω ακόμα κανονίσει τίποτε - βασικά ψάχνω εδώ και τρεις μήνες να βρω γυναίκα - το να τρέχω στα νησιά μπακούρης δε λέει - δεν είμαι ομορφόπαιδο όπως ο cos αλλά κάτι μου λέει ότι όλα θα πάνε καλά 

 

 

 

Οι διακοπές είναι για τους διακόπτες, ημείς οι άνθρωπες της δημιουργίας δεν διακόπτουμε τη ζωή μας μέχρι να επέλθει το μοιραίο. Τότε και μόνο τότε θα διακόψω φροντίζοντας να είμαι κάπου στην οροσειρά...τουλάχιστον έτσε το φαντάζομαι .

Όλα τα χρόνια με τη δουλειά έχω γυρίσει σχεδόν όλη την Ελλάδα και λόγο ιδιοσυγκρασίας και περπατήσει σε μέρη που δύσκολα πάνε άλλοι. Ολη η Ελλάδα, είναι-ήταν υπέροχη, μακάρι, που το βλέπω απίθανο, να έμενε έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου