Προς το περιεχόμενο

H Paramount κατεβάζει όλα τα αρχεία του MTV


kpeyos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Πόσο, μα πόσο... δεινόσαυρος είσαι; Να σου υπενθυμίσω βέβαια ότι το είδος έχει εξαφανιστεί εδώ και περίπου 66 εκατ. χρόνια. Κάποια subspecies βέβαια επιμένουν ακόμα...

 

Στο θέμα μας: Τελικά είτε "παραδοσιακό" Μέσο (χαρτί), είτε ηλεκτρονικό, όλα έχουν ημερομηνία λήξης. Μπορεί να μας κακοφαίνεται, αλλά αυτό είναι.

 

 

Jurassic.png

Στη μέθοδο εκτέλεσης που τους αξίζει κατά την άποψή μου γι αυτό που έκαναν αναφερόμουν, ως παράδειγμα.

 Στην εποχή μας, όλα πρέπει να προστατεύονται, ιδιαίτερα αυτά.

 Εγώ που το έμαθα εξοργίστηκα αλλά δεν μπορώ να έχω έναν μπροστά μου από αυτούς που πήραν την απόφαση να του τραβήξω το αυτί δυνατά να κάνει κράκ και να του τραβήξω και πέντε έξι δυνατές σπρωξιές. 😡

 Εντάξει, συγχύστηκα. Δε μου άρεσε η είδηση, τέλος πάντων δεν μπορώ να κάνω τίποτα, προχωράμε......😥

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Αποφάσισαν η Paramount των δισεκατομμυρίων να αποσύρουν, να εξαφανίσουν τόσο σημαντική πολιτιστική κληρονομιά.

image.png.e0c8edddd63dcf96b16095499a1c3203.png

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έβλεπα και εγώ από μια γωνιά τον cos_dr να του τραβάει πέντε έξι δυνατές σπρωξιές, θα έλεγα μπράβο cos_dr, δωσ του και ένα δυνατό σπλατς στην καράφλα από εμένα

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Αν έβλεπα και εγώ από μια γωνιά τον cos_dr να του τραβάει πέντε έξι δυνατές σπρωξιές, θα έλεγα μπράβο cos_dr, δωσ του και ένα δυνατό σπλατς στην καράφλα από εμένα

Μα είναι δυνατόν να γίνονται τέτοια πραγματα😱Να σκοτώσουν έτσι άδοξα τέτοιο περιεχόμενο. 😡 Ευτυχώς που τα γράφει ο τύπος και τα μαθαίνουμε, αν ειχα συνδρομή στην Paramount θα την έκοβα. 👺

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Μα είναι δυνατόν να γίνονται τέτοια πραγματα😱Να σκοτώσουν έτσι άδοξα τέτοιο περιεχόμενο. 😡 👺

image.gif.afa09fecb5c7c726b994b337328299fe.gif

 

12 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Ευτυχώς που τα γράφει ο τύπος και τα μαθαίνουμε

ότι υπήρχαν ακόμα...image.gif.9a3ba0b3ee709d5b20a4e91e501d228b.gif

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στο 2000 το MTV έπαιζε πολύ alternative rock, εγώ ανακάλυψα πολλά συγκροτήματα από εκεί. Όσοι δεν άκουγαν τέτοια μουσική, ή ποπ, είναι φυσικό να τους ήταν αδιάφορο και τότε και τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

image.gif.afa09fecb5c7c726b994b337328299fe.gif

 

ότι υπήρχαν ακόμα...image.gif.9a3ba0b3ee709d5b20a4e91e501d228b.gif

Εύχομαι η Yamaha να κατεβάσει όλες τις σελίδες από τα discontinued synth της 👺🥵😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εύχομαι η Yamaha να κατεβάσει όλες τις σελίδες από τα discontinued synth της 👺🥵😀

Ναι, απ'τη Yamaha περίμενε ο πλανήτης να μάθει για τα discontinued synths της...😌
Η γνώση αυτή νεαρέ Cos είναι καταγεγραμμένη στο DNA κάθε σοβαρού πληκτρά του Γαλαξία μας, και κληρονομείται αυτόματα στις επόμενες γενιές.☝️🖖

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Ναι, απ'τη Yamaha περίμενε ο πλανήτης να μάθει για τα discontinued synths της...😌
Η γνώση αυτή νεαρέ Cos είναι καταγεγραμμένη στο DNA κάθε σοβαρού πληκτρά του Γαλαξία μας, και κληρονομείται αυτόματα στις επόμενες γενιές.☝️🖖

Αυτο γίνεται στον υλικό κόσμο και το ίδιο πρέπει να ισχύει στον ψηφιακό κόσμο. Το κατέβασμα του υλικού του site για εμένα είναι ένα ψηφιακό έγκλημα κατά της ανθρωπότητας και του σύγχρονου ανθρώπινου πολιτισμού και πρέπει να τιμωρηθούν παραδείγματικα. Να τους κόψουν τ' @@ 😡

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου