Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με γέφυρα ακουστικής κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλτατοι καλησπέρα! Η γέφυρα της ακουστικής μου, έχει ξεκολλήσει ελαφρώς, κυρίως στην μεριά των μπάσων. Θα ήθελα να σας ρωτήσω λοιπόν. Είναι πολύ επίπονη για το όργανο η συγκεκριμένη επισκευή? Ποιον μάστορα θα προτείνατε, που να έχει γνώση σε ακουστικές κιθάρες, και να βρίσκεται στην Αθήνα? Επίσης, πάνω - κάτω, πόσο κοστίζει μια τέτοια επισκευή? Φαντάζομαι οτι η γέφυρα θα ξεκολληθεί, και θα κολληθεί εκ νέου. Ευχαριστώ πολύ!!
Αλλαγή
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα ξεκολληθεί και θα κολληθεί ξανά, μην το αμελήσεις γιατί θα σκεβρώσει και δεν θα πατάει καλά μετά, θα θέλει πολύ δουλειά

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα την πήγαινα στον Άδωνι το Γουλιέλμο (είναι οργανοποιός), είναι στον Νέο Κόσμο το εργαστήριό του.

Για το κόστος δεν έχω ιδέα. Θα μπορούσες να πάρεις τηλ. και να ρωτήσεις αυτόν ή και άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Και φυσικά μέχρι να την πας στον οργανοποιό, χαλάρωσε τις χορδές για να μην υπάρχει μεγάλη τάση...

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου