Προς το περιεχόμενο

70 χρόνια Stratocaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι αμερικάνικο folklore και απευθύνεται στους λάτρες του είδους, αν και η στρατοκαστερ κατασκευάστηκε για αυτά τα ακούσματα έχει ωστόσο χρησιμοποιηθεί και σε πολλά άλλα είδη μουσικής... Εμένα δεν μου αρέσει ο ήχος ούτε της παλιάς ούτε της καινούριας και προφανώς έχει να κάνει με αυτά που παίζουν οι τύποι

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Αυτό είναι αμερικάνικο folklore

 

Βρετανοί είναι 😄

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Άγιος είπε

Ναι αλλά παίζουν αμερικάνικο τιριτιντιν

Όντως ,κρίμα η κιθάρες, αφτοσ ο πεντατονικος αΒνανιζμος δυστυχώς καλά κρατεί...

  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσουν πολύ αυτά τα βίντεο με τύπους που δοκιμάζουν διάφορες στρατ και ενδιαμέσως πολυλογούν ασύστολα, λέγοντας κυρίως μπαρούφες. Στο συγκεκριμένο που ανέβασε ο ΣΦ, η καλύτερη είναι στο 28ο λεπτό. Είναι κι ο παίχτης βέβαια φοβερός.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Ακούστε τότενες και κάτι Λατινοτζαζοειδές με Stratocaster 

 

Jim Kelly - Til Tomorrow.mp3 3.73 MB · 60 downloads

 

 

Μπράβο στα χεράκια σου, πέραν αυτών 😎 είναι και θέμα προσωπικού γούστου, θα με άρεσε καυλήτερα, αν το ίδιο πράμα ακουγόταν απ καμιά 335-55, πως τη λεν αυτή τη κομότα  😄 ή στον επάνω μαγνήτη μιας Τέλε, σε Στρατ ο ήχος με βγάζει κάτι σε μουσική εστιατορίου 🥳

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Μπράβο στα χεράκια σου, πέραν αυτών 😎 είναι και θέμα προσωπικού γούστου, θα με άρεσε καυλήτερα, αν το ίδιο πράμα ακουγόταν απ καμιά 335-55, πως τη λεν αυτή τη κομότα  😄 ή στον επάνω μαγνήτη μιας Τέλε, σε Στρατ ο ήχος με βγάζει κάτι σε μουσική εστιατορίου 🥳

Δεν είμαι εγώ Σάμη μου,είναι ο Jim Kelly που παίζει το Till Tomorrow το μακρινό 1996. Εγώ προσπαθώ να το μάθω στο ωδείο ακόμα ασούμε 😅 

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου