Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν παίζω σε πανηγύρια φίλος, μόνο τα βλέπω.image.png.384cae781f80139f6899dd6433d916d8.png

Μια και πόσταρες όμως τα σπαστικά από πάνω, δεν μπορώ παρά να ποστάρω το παρακάτω αντίδοτο.

image.png.275a4dfaca24d0910b45aadbb9ac2627.png

 

Jimmy Bruno - The Way You Look Tonight (1996)

Jimmy Bruno - guitar
Joey DeFrancesco - Hammond✌️
Steve Holloway - drums

 

 

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Άγιος είπε

Μια ερώτηση Waterfall-K, ακούς και Doors έτσι? γιατί δεν σε βλέπω να βάζεις...

Χιλιάδες πράγματα ακούω, τι να πρωτοβάλω? Doors μια και τους ανέφερες έχω να ακούσω πολύ καιρό. Μεγάλη μπάντα👌 πλην του καραγκιόζη που είχαν για τραγουδιστή.😄

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Χιλιάδες πράγματα ακούω, τι να πρωτοβάλω? Doors μια και τους ανέφερες έχω να ακούσω πολύ καιρό. Μεγάλη μπάντα👌 πλην του καραγκιόζη που είχαν για τραγουδιστή.😄

Είναι οι βασιλιάδες των μπλιμπλικιων και λέω αυτός πρέπει να πίνει νερό στο όνομα τους, γιαυτο ρωτάω

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Είναι οι βασιλιάδες των μπλιμπλικιων και λέω αυτός πρέπει να πίνει νερό στο όνομα τους, γιαυτο ρωτάω

Είναι χιλιάδες μίλια μακριά απ'το να θεωρηθούν "βασιλιάδες των μπλιμπλικιων", αλλά δεν έχει σημασία, ήταν εξαιρετική μπάντα. 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Είναι χιλιάδες μίλια μακριά απ'το να θεωρηθούν "βασιλιάδες των μπλιμπλικιων", αλλά δεν έχει σημασία, ήταν εξαιρετική μπάντα. 

Ποσταρε τους βασιλιάδες να καταλάβουμε τι γίνεται

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Ποσταρε τους βασιλιάδες να καταλάβουμε τι γίνεται

Ξεκαθάρισε μου πρώτα τι εννοείς με τον όρο "μπλιμπλίκια". Τα synths εννοείς? Γιατί εγώ αυτό κατάλαβα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Ξεκαθάρισε μου πρώτα τι εννοείς με τον όρο "μπλιμπλίκια". Τα synths εννοείς? Γιατί εγώ αυτό κατάλαβα.

Bάλτου φωτό και βίντεο του Keith Emerson γιατί είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα διαλέξεις τους ELP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν παίζω σε πανηγύρια φίλος, μόνο τα βλέπω.image.png.384cae781f80139f6899dd6433d916d8.png

 

Φιλαράκι, υπάρχει πρόμο οβίνδεο του πανηγυριού που συμμετέχεις, σε ολίγον που θα ανέβει θα σε ειδούν ΟΥΛΟΙ 🥳 μέχρι τότε απόλαυσε λίγο Ρόκυ Έρικκσον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου