Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Σαμη Παραγκα είπε

Εγώ δεν έβαλα φωτό και οβίνδεο το Φαν Μπάστεν με τη Βαγγέλα, αλλά στην αγωνία σου να αποδείξεις το τπτ του Βαγγέλα, είσαι ικανός να βάλεις ακόμα κι εμένα να παίζω Βαγγέλα

Δίκιο έχεις, μια αγωνία όσο να'ναι την έχω να κάνω τον Βαγγέλα πιο γνωστό στο ευρύ κοινό, μια και μόνο κάποια δισεκατομμύρια κόσμου τον ξέρει σ'αυτόν τον πλανήτη...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δίκιο έχεις, μια αγωνία όσο να'ναι την έχω να κάνω τον Βαγγέλα πιο γνωστό στο ευρύ κοινό, μια και μόνο κάποια δισεκατομμύρια κόσμου τον ξέρει σ'αυτόν τον πλανήτη...😌

Μια αγωνία την έχεις, ούτε ποσοστά να έπαιρνες με τους Ντου Που Και το Βαγγέλα και σιγά τα μύρια που το ξεύρουν το ΚΟΙΛΑΡΑ

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Σαμη Παραγκα είπε

Μια αγωνία την έχεις, ούτε ποσοστά να έπαιρνες με τους Ντου Που Και το Βαγγέλα και σιγά τα μύρια που το ξεύρουν το ΚΟΙΛΑΡΑ

Έχεις πολύ πλάκα ρε Samy....image.gif.46b732d3102f1323b0ecb1b75f454aae.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παπαθανασίου έχει παίξει τους τίτλους τέλους του blade runner και για αυτό τον παραδέχομαι, δεν έχω ακούσει τίποτα άλλο από την καριέρα του που να είναι του γούστου μου, αλλά πολλοί μουσικοί έχουν παίξει μόνο ένα κομμάτι που να μου αρέσει, δεν τους σνομπάρω, τους παραδέχομαι για αυτό το ένα. Τώρα ότι γίνεται αδικαιολόγητα πολλή φασαρία για τον Παπαθανασίου σε αυτό το νήμα... Γίνεται

Επεξεργασμένο από Άγιος

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Άγιος είπε

Ο Παπαθανασίου έχει παίξει τους τίτλους τέλους του blade runner και για αυτό τον παραδέχομαι

Δεν έχει παίξει τους τίτλους τέλους του Blade Runner, έχει συνθέσει και παίξει ολόκληρο το soundtrack του Blade Runner.

 

4 λεπτά πριν, Άγιος είπε

δεν έχω ακούσει τίποτα άλλο από την καριέρα του δεν είναι του γούστου μου

Και πως ξέρεις ότι δεν είναι του γούστου σου, αφού δεν έχεις ακούσει τίποτα από το -τεράστιο και πολυποίκιλο- έργο του?🤔

 

5 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Τώρα ότι γίνεται αδικαιολόγητα πολλή φασαρία για τον Παπαθανασίου σε αυτό το νήμα... Γίνεται

Από ποιον ωρέ Simon? Μόνο ο Samy μιλάει γι αυτόν σ'αυτό το νήμα, Παπ. και Deep Purple είναι η πάγιες αναφορές του και πάντοτε στο ξεκούδουνο.😆

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
11 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Ο Παπαθανασίου έχει παίξει τους τίτλους τέλους του blade runner και για αυτό τον παραδέχομαι

Και τίποτα άλλο να μην είχε γράψει στη ζωή του, μόνο με αυτό θα κέρδιζε μια θέση στον "Όλυμπο"

 

 

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.χ Το κομμάτι που έβαλε ο cos_dr στην προηγούμενη σελίδα είναι η βαρεμάρα η ίδια... 3 νότες παίζει από την αρχή μέχρι το τέλος... βάλτε ένα δυνατό, να μάθουμε αφού έχει τόσα πολλά, σας προκαλώ

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα................ είχε γράψει το Spiral που άλλαξε τον κόσμο της μουσικής και εξέθρεψε γενιές μουσικών ηλεκτονικής  και τους ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ😲

 

 

 

 

 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου