Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Τ'άκουσες Samy? Xμμμ?😌

Έτσι είναι, έτσι........... 🤟🤌

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 

 

 Δεν μπορείς να με χτυπήσεις. Είμαι νεότερος, δυνατότερος, ψηλότερος  και με πυγμαχική εμπειρία και είμαι σε πολύ καλή φόρμα. Μόνο με πιστόλι μπορείς να με κάνεις καλά ή αν με αιφνιδιάσεις χτυπώντας με κάποιο αντικείμενο.

 

 

 Samy.

 Είμαι ο καλύτερος. Deal with it. 👺

Είσαι ένα τπτ και θα σε εξοντώσω με τη πρώτη αριστερή μου μπουνιά, ως κοντύτερος θα στη ρίξω από κάτω, έχω υπολογίσει γωνία 45 μοίρες, θα σε σπάσω το σβέρκο, ο νωτιαίος μυελός θα γίνει θρύψαλα και συντρίμμια, σα τα παιχνίδια που παίζεις, θα σε στείλω συντροφιά με το Κατάρ-Κ στο βυθό του Ευρίπου.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ

EIΣΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ  ταιλωσ

 

 

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Είσαι ένα τπτ και θα σε εξοντώσω με τη πρώτη αριστερή μου μπουνιά, ως κοντύτερος θα στη ρίξω από κάτω, έχω υπολογίσει γωνία 45 μοίρες, θα σε σπάσω το σβέρκο, ο νωτιαίος μυελός θα γίνει θρύψαλα και συντρίμμια, σα τα παιχνίδια που παίζεις, θα σε στείλω συντροφιά με το Κατάρ-Κ στο βυθό του Ευρίπου.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΩ

EIΣΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ  ταιλωσ

 

 

Νεκρός είμαι ούτως η άλλως.

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, cos_dr είπε

Σάμη, σα να μου φαίνεται πως ο @Waterfall-K, o Μονταζιέρας, βάζει καλύτερα άσματα.

 

Ο πολύς κομμουνιΖμοςτουκαναπε σε συνδυασμό με τον συνδικΑλιζμογιακλΩτσες σε έχει κουφανει🤣 ρε συ σε βαΝει ο ΠαραΝγκας MAZY STAR (ότι εκλεΚτοτερον δηλαδή ) και ΣΟΒΑΡΑ λες οτι ο τραΚοσΕςνοτεστοδευτερολεΦτο βαΝει καλύτερα? 🤣

Στον αΦτιαΤρο και γρήγορα (έχουμε άλλωστε έναν από τους καλύτερους της Ελλάδας στο φόρουμ)

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Ο πολύς κομμουνιΖμοςτουκαναπε σε συνδυασμό με τον συνδικΑλιζμογιακλΩτσες σε έχει κουφανει🤣 ρε συ σε βαΝει ο ΠαραΝγκας MAZY STAR (ότι εκλεΚτοτερον δηλαδή ) και ΣΟΒΑΡΑ λες οτι ο τραΚοσΕςνοτεστοδευτερολεΦτο βαΝει καλύτερα? 🤣

Στον αΦτιαΤρο και γρήγορα (έχουμε άλλωστε έναν από τους καλύτερους της Ελλάδας στο φόρουμ)

overall βαζει καλύτερα. ΤΕΛΟΣ. Τα αυτιά μου είναι τα καλύτερα όλων, δεν είναι από αυτόν τον κόσμο.

 Είμαι στη διάθεση για οποιοδήποτε έγκριτο τεστ που θα το αποδείξει πανηγυρικά.

 

 Ας ακούσουμε τώρα και ένα εύπεπτο τραγουδάκι woke special για να αποτοξινωνόμαστε που και πού από τους νεκρούς και ζωντανούς νεκρούς θρύλους.

 

 

 

Και μείνετε συντονισμένοι στο music του noiz, Στις 3 του Σεπτέμβρη, αυτή την ιστορική ημερομηνία θα σκάσει κομμάτι, ωδή στην FM Synthesis tone generator που θα συζητηθεί.................🥷

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

overall βαζει καλύτερα. ΤΕΛΟΣ. Τα αυτιά μου είναι τα καλύτερα όλων, δεν είναι από αυτόν τον κόσμο.

 Είμαι στη διάθεση για οποιοδήποτε έγκριτο τεστ που θα το αποδείξει πανηγυρικά.

 

 Ας ακούσουμε τώρα και ένα εύπεπτο τραγουδάκι woke special για να αποτοξινωνόμαστε που και πού από τους νεκρούς και ζωντανούς νεκρούς θρύλους.

 

 

 

Και μείνετε συντονισμένοι στο music του noiz, Στις 3 του Σεπτέμβρη, αυτή την ιστορική ημερομηνία θα σκάσει κομμάτι, ωδή στην FM Synthesis tone generator που θα συζητηθεί.................🥷

Απ όσο με κόβω στούνδιο θα μπω μετά τον Οκτώβρη, αφού δροσίσει και θα μπω με ΠΑΝΚΣ, όχι με σούργελα σα και του λόγου σου κουνάβι, Ε ΚΟΥΝΑΒΙ

Τσιμουδιά για το άσθμα, θα σε κόψω ΚΑΙ το σβέρκο λαίμαι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Απ όσο με κόβω στούνδιο θα μπω μετά τον Οκτώβρη, αφού δροσίσει και θα μπω με ΠΑΝΚΣ, όχι με σούργελα σα και του λόγου σου κουνάβι, Ε ΚΟΥΝΑΒΙ

Τσιμουδιά για το άσθμα, θα σε κόψω ΚΑΙ το σβέρκο λαίμαι

 

Μέχρι να μπεις στο στούντιο και να γράψεις, εγώ στο STUDIO ONE γράφω δέκα δίσκους μόνος μου. 😀

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Μέχρι να μπεις στο στούντιο και να γράψεις, εγώ στο STUDIO ONE γράφω δέκα δίσκους μόνος μου. 😀

 

 

 

Όνειρα απατηλά λαίμαι όμος και καμιά μαλακία να περνάει η ώρα

Έβρι ντέι μαλακία, το γνωρίζεις πως μόνο ο ΠΑΡΑΓΚΑΣ ημπορεί να σας κάμνει διάσημους, δι αυτό λοιπόν υποταγή και σέβας

 

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Superfunk είπε

MAZY STAR (ότι εκλεΚτοτερον δηλαδή )

"Alt. Rock" και "Εκλεκτότερον" είναι δύο έννοιες ασύμβατες φίλος.

 

45 λεπτά πριν, Superfunk είπε

ο τραΚοσΕςνοτεστοδευτερολεΦτο βαΝει καλύτερα?

Ποιο κομμάτι έβαλα με "τραΚοσΕςνοτεστοδευτερολεΦτο"?🤔

(όχι ότι είναι κακό οι "τραΚοσΕςνοτεστοδευτερολεΦτο" βέβαια, αρκεί να έχουν νόημα)

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K
  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε με όλοι σας!😡 Έχω ΠΣΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...................🙀🙈

 

 

Τουλάχιστο η τιμή της κιλοβατώρας μειώνεται κατά 2,8 % για Σεπτέμβρη στα πράσινα τιμολόγια της ΔΕΗ και ηρεμώ λίγο. 🧞‍♀️

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου