Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Deep down στο βυθό με τσιμεντοπέδιλα ανώριμε μαμπεμπεγοζγκόνη

 

Σάμη, σα να μου φαίνεται πως ο @Waterfall-K, o Μονταζιέρας, βάζει καλύτερα άσματα.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cos_dr είπε

Σάμη, σα να μου φαίνεται πως ο @Waterfall-K, o Μονταζιέρας, βάζει καλύτερα άσματα.

Η αλήθεια είναι, πως το κατάλαβα, όχι εξαιτίας σου, το είχα καταλάβει και νωρίτερα με όλους όσους κουβάλησα στους Παράγκας.

Ειλικρινά και είναι κρίμα δλδ τόσα παιδιά, τόσα κιλά μουσική γνώση και να ακούνε ΜΑΛΑΚΙΕΣ

                                               ΑΠΟΛΥΕΣΤΕ ΟΛΟΙ

Δεν φτάνει που τα αυτιά σας θέλουν ρεγουλατόρο, είστε και θρασείς, Δι αυτό θα μείνετε και στην αφάνεια μια ζωή παλιοκουρέλες.

Οι μόνοι άνθρωπες που πραγματικά ΕΙΧΑΝ αίσθηση της μουσικής ήταν ο Τυρέας και ο Φούζιος, οι υπόλοιποι, είστε για να σας φωνάζω στους Παράγκας και να με τι λέτε κι από πάνω.

Τσάμπα καίει η λάμπα και τσάμπα τα καντάρια μουσικής που μάθατε να παίζεται.

                            ΜΕ ΠΑΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥς , είστε ένα μάτσο χάλιες

 

ΥΓ παρότι σας ευχαριστώ, ευχαριστώ σας ειλικρινά και να πάτε στο ΔΙΑΟΛΟ, πλέον μόνο με άσχετους ΠΑΝΚΣ, καθότι εσείς οι πουρουπουπούδες είστε πιουρίστες του ΚΩΛΟΥ, το τάδε μηχάνημα, η τάδε κονσόλα, ο τάδε ενισχυτής, ρε ΤΡΑΒΑΤΕ παραπέρα, μονταζιέρες του ΚΩΛΟΥ 

 

ΥΓ2 ο Ατρέου είναι αδελφός, δι αυτό δεν τον αναφέρω 

 

ΥΓ3 Δρίτσα είσαι πλέον εχθρός θα σε ταράξω στα κροσέ, μέχρι θανάτου, θα γνωρίσεις τη δύναμη του αριστερού μου γρόθου

 

 

Να πάτε στο διάολο όλοι, έβρι ντέι μαλακία είστε

    ταιλωσ ΛΑΊΜΑΙ όλμος

 

ΚΑΜΠΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΗΘΟΥ θα πεθάνεις ακούγοντας Πατατανατσίου και Ντου Που, μετάνιωσα, δεν θα σε χαλάσω, θα μείνει ανάμνηση και παράδειγμα της τραπ 🥳

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Ειλικρινά και είναι κρίμα δλδ τόσα παιδιά, τόσα κιλά μουσική γνώση και να ακούνε ΜΑΛΑΚΙΕΣ

                                               ΑΠΟΛΥΕΣΤΕ ΟΛΟΙ

Έπαιξαν πολύ σημαντικό ρόλο αυτά που ακούω στα τόσα κιλά μουσικής γνώσης. Δεν είναι μαλακίες. Ισως ακούγονται μαλακίες σε όσους δεν είναι ταλέντα σαν εμένα. Τα ταλέντα δεν εκμεταλλεύονται καλύτερα τη γνώση που αποκτούν μέσω ακουσμάτων και διαβασμάτων. Όσοι είναι ταλέντα (δε λέω σαν εμένα, γιατί κανείς δεν μπορεί να συγκριθεί με εμένα που είμαι το απόλυτο ταλέντο🧌)  καταλαβαίνουν τι θέλω να πω.

 

 Είναι μέσα στο πλαίσιο και στη φάση του καλλιτεχνικού βέβαιο, ο καλλιτέχνης, ενίοτε να αποκηρύττει τους συνεργάτες του, ακόμα και το έργο του, να τους φθονεί, μέχρι και να επιδιώξει να τους κάνει κακό. 😲 I love it! 😍

 

 Δεν μπορείς να με χτυπήσεις. Είμαι νεότερος, δυνατότερος, ψηλότερος  και με πυγμαχική εμπειρία και είμαι σε πολύ καλή φόρμα. Μόνο με πιστόλι μπορείς να με κάνεις καλά ή αν με αιφνιδιάσεις χτυπώντας με κάποιο αντικείμενο.🏋️‍♂️

 

Είναι γεγονός πως ο @Waterfall-K έχει περισσότερο γούστο στις μουσικές επιλογές και ποστάρει πολύ δυνατές θα έλεγα μουσικές παραγωγές που τις ακούω με ευχαρίστηση και δρουν ευεργετικά στη μουσική μου παιδεία. Μου θυμίζει εκείνον τον φίλο που με ωφέλησε, που με μύησε τότε στους Ramones.

 

 Να βάλω και εγώ κάτι που τυγχάνει να ακούω τώρα από άλλη μια band of ages κλπ. και έχει και νόημα. Πολύ νόημα να ούμε.

 

 

 

 Samy.

 Είμαι ο καλύτερος. Deal with it. 👺

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Είναι γεγονός πως ο @Waterfall-K έχει περισσότερο γούστο στις μουσικές επιλογές και ποστάρει πολύ δυνατές θα έλεγα μουσικές παραγωγές...

Τ'άκουσες Samy? Xμμμ?😌

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου