Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Και καθώς "μάτωσαν" τα αυτιά μου από τα σόλα που έπαιζαν αυτά τα αγόρια, άκου λίγο μπας και μάθεις λίγο μπαλίτσα.

 

 

Το έχουμε ξαναπιεί και μη τρίβεσαι στη γλίτσα λαίμαιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Δεν έχεις Βυζά-γάμπας, σε τελική μη πουστεύεις πως τύποι απερίγραπτοι, ημπορουν να παίξουν και μουσική ζωντανά, της προκοπής και σε σοβαρά τραγούδια.

Αντιλαμβάνομαι την ανάγκη σου δια την αριστεία εις το μπάζο, αλλά ως εκεί.

Κοίτα χάρη, κοίτα κορμοστασιά, όχι δές πως κουνιέται εν γήπεδος λαίμαι δια πάρτη της γοργόνας.

Ούτε 5χορδα, ούτε πουρουπουπου, απλά shake her hips λαίμαι

 

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε συνέχεια, ούτε ο Καρεμπές δεν είχε 1,5 μέτρο πόδι και παρότι της συγχωρώ το άθλιο χ΄ρωμα μπάζου που κουβαλάει, ΕΣΥ, απαγορεύεται να το κυκλοφορείς, πέταξέτο στη φωτιά

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

 

 

Ωραίοι στο χορό🥳, ωραίο το Hammond XK1 (με αντιγράφει ο φλώκος), ωραίο το τεμάχιο στο μπάσο, ωραίος και ο ντράμερ που στα διαλείμματα ατ'την παιδική χαρά/μπαντούλα που τον βλέπουμε, παίζει με αληθινούς μουσικούς-θρύλους σε στούντιο και live δουλειές (με τον Don Airey των Deep Purple για παράδειγμα),

αλλά: Μουσική παίζουν ποτέ, ή κοροϊδεύουν τον ντουνιά όπως στα παραπάνω βίντεα?image.gif.8f7b4a438c13cb2b25fb26804abb1c96.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

image.thumb.png.1475197154ce3b16ac04a82efc0b300c.png

εεεεεεεεεεεεεεεεεεε....................😡🧌👽

 

 

εγώ ξέρω πως δουλεύω ένα πολύ "σκληρό" project με VST και ΑΡΜΟΝΙΑ και ο 12c/24t επεξεργαστής δουλεύει στο 0.5% με όλα αυτά ανοιγμένα. MONTAGE εις τη χιλιοστή πεντηκοστή Τρίτη αγία Τέιλορ μαντόνα Σουίφτ Μαγδαληνή βοήθειά μας.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Και καθώς "μάτωσαν" τα αυτιά μου από τα σόλα που έπαιζαν αυτά τα αγόρια, άκου λίγο μπας και μάθεις λίγο μπαλίτσα.

 

 

 

ΑΠΟΛΙΕΣΕ

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Superfunk είπε

 

ΑΠΟΛΙΕΣΕ

Πάλι; 😂 Καλά λοιπόν... τότενες θα πάω στους OASIS (για να μου κουβαλάνε και τα μπάσα, ε άμα πχιά).

ΥΓ: Εσύ μου φαίνεται ότι έχεις αρχίσει να κάνεις πολύ παρέα με τον άλλον. Τον πανκς ντε 😄

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Πάλι; 😂 Καλά λοιπόν... τότενες θα πάω στους OASIS (για να μου κουβαλάνε και τα μπάσα, ε άμα πχιά).

ΥΓ: Εσύ μου φαίνεται ότι έχεις αρχίσει να κάνεις πολύ παρέα με τον άλλον. Τον πανκς ντε 😄

 

Μα....ΜΑΛΜΣΤΗΝ?

ΜΑΛΜΣΤΗΝ?

 

ΕΧΙΚΑΙ ΟΡΙΑ Η ΚΑΝΓΚΟΥΡΙΑ.....

 

Με τον πανΚσ εχω κινονικοπολιτικασ διαφορας , το μουσικο του γουστο ειναι αριστο (μοστοφδεταϊμς γιατι γουσταρει και κατι τρισαθλια κομμουνιστικοεντΕχνα ελληνικα και μου χαλαει το μειΓμα 😅  ).

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου