Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάνε 3 μήνες τώρα που με εξαίρεση μια βδομάδα στα North Paraga Studios βράζω στη ζέστη τόσο όσο σκέβομαι να πάρω μεταγραφή στη Σιβηρία.

Το σύστημα δεν λειτουργεί, λιώνω σα κεράκι της Λαμπρής καθημερινά, μέχρι που ήρθε μια μέρα στη πόρτα μου μια κάμπια με ένα κατσετόφωνο στη πλάτη που έπαιζε  Ντου Που και αντί να του τραβήξω δυο κλωτσιές του έδωσα και 10 λεπτά μπουρμπουάρ για να πιει τζιν τόνικ στη πεθαμένη του συγγενή τη κάμπια της Κανήθου που θα αποκεφαλίσω αύριο που θα είμαι στη Χαλκίδα.

Νύχτα θα είναι που θα κοκκινίσει το στενό του Ευρίπου   και δεν θα είναι Ολυμπιακός η αιτία

ΈΡΧΟΜΑΙ   και η γη θα τρέμει

   #ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΙΣ ΚΑΝΗΘΙΩΤΙΚΕΣ ΚΑΜΠΙΕΣ

Το χασταγκ δονεί ήδη τις κοινότητες του νΤΙγκι Τοκ και του ΧΧΧ

 

 

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Πάνε 3 μήνες τώρα που με εξαίρεση μια βδομάδα στα North Paraga Studios βράζω στη ζέστη τόσο όσο σκέβομαι να πάρω μεταγραφή στη Σιβηρία.

 

Άρχισε δειλά-δειλά να φυσάει στην Αθήνα, πριν μία ώρα περίπου. Πάνω που ήμουν έτοιμος να ντυθώ Παλπατίν και να αγοράσω την ΙΖΟΛΑ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Άρχισε δειλά-δειλά να φυσάει στην Αθήνα, πριν μία ώρα περίπου. Πάνω που ήμουν έτοιμος να ντυθώ Παλπατίν και να αγοράσω την ΙΖΟΛΑ.

Θα ήταν μια κάποια λύσις, αν επρόκειτο δια τα αθάνατα ψυγεία της και ουχί δια τα πλυντήριά της, διατί και λόγο ηλικίας βαριέμαι να καβαλάω πλυντήρια συντροφιά με κορασίδες, να ιδροκοπώ και να κολλούν στη πλάτη μου μύιγες, λες και είμαι υποσαχάριος Αφρικανός εργάτης του σεχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

3 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Πάνε 3 μήνες τώρα που με εξαίρεση μια βδομάδα στα North Paraga Studios βράζω στη ζέστη τόσο όσο σκέβομαι να πάρω μεταγραφή στη Σιβηρία.

Το σύστημα δεν λειτουργεί, λιώνω σα κεράκι της Λαμπρής καθημερινά...

Nα αγοράσεις ένα κλιματιστικό δεν σου πέρασε απ'το μυαλό, ε? image.gif.028012ee6be340ee7d5c4f77ca269e1c.gif (καλά, να σταματήσεις να ακούς όλους αυτούς τους τελειωμένους ούτε λόγος🙄).

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

 

 

Nα αγοράσεις ένα κλιματιστικό δεν σου πέρασε απ'το μυαλό, ε? image.gif.028012ee6be340ee7d5c4f77ca269e1c.gif

Το μόνο που κατάφεραν τα κλιματιστικά σε αυτοκίνητο και ξενοδοχεία είναι να αποκτήσω μια επιπεφυκίτιδα και να καταβρέχω τα μάτια μου με ζουμιά τέσσερις φορές τη μέρα. Μια βδομαδούλα στο χωριό συνήλθα και τώρα πάλι φτου κι απ την αρχή, μέχρι να δροσίσει.

Θα έχω και συντροφιά αύριο, κάτι Απωνέζους με σπαθιά Κατάνα δια να σε κομματιάσουν χειρουργικά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, trolley είπε

Κύριοι, ο αέρας "έπεσε". Οι μετοχές της ΙΝΤΕΖΙΤ ανεβαίνουν λεπτο-προς-λεπτό.

Μόνο ΒΕΚΟ απ τους αδελφούς Τρούκους

Τώρα ο ΑΝΤ1 σε δίνει τη μουναδική ευκαιρία ωσάν απόφΥτος ΑΕΙ να εγγραφείς εις το Δέυτερο έτος της σχολής του

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου