Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα που πηγε για υπνο ο Καταριανος να κουσουμε μουσικουλα

 

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Robert Glasper Experiment, μιας και τους θυμηθηκα χτες σε αλλο thread. @Terry RoscoeBeck5 ακου τι ήχο βγάζει ο φίλος με το Status, απο το 2ο κομμάτι και μετά (8ο λεπτο), όχι παει πίσω το Jazz δηλαδή...
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 ώρες πριν, odis13 είπε

Robert Glasper Experiment, μιας και τους θυμηθηκα χτες σε αλλο thread. @Terry RoscoeBeck5 ακου τι ήχο βγάζει ο φίλος με το Status, απο το 2ο κομμάτι και μετά (8ο λεπτο), όχι παει πίσω το Jazz δηλαδή...
 

 

Οδυσσέα τώρα είμαι σε διακοπές και το κινητό δεν ενδείκνυται για ακρόαση. Μόλις επιστρέψω όμως θα το τιμήσω.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθώς τα ξημερώματα θα περνάω πλησίον του Ευβοϊκού κατεβαίνοντας απ τα Βόρεια  θα ρίξω μια ροχάλα στα στενά η οποία θα περιέχει τον ιό που καταστρέφει τη κάμπια της Κανήθου.

Αρκούσε βέβαια ο τραγουδιστής και η κιμβουρδίστρα (δια το λουκ) τους υπόλοιπους θα τους πέταγα πλησίον του Κατάρ-Κ με τσιμεντοπέδιλα.

Ουραίο άσθμα, κακή μπάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Αρκούσε βέβαια ο τραγουδιστής και η κιμβουρδίστρα (δια το λουκ) τους υπόλοιπους θα τους πέταγα πλησίον του Κατάρ-Κ με τσιμεντοπέδιλα.

Αυτή η πληκτρού πρέπει να είναι μεγάλο γίδι.image.png.634bece09aa9afdf724a923f76feb8ea.png

1ον: Παίζει με Minim🐮🐮g Voyager XL🤢

(δεν της έφταναν βλέπεις τα 44 πλήκτρα του κανονικού Voyager, ήθελε 61 πλήκτρα για να παίζει τους μονοφωνικούς του ήχους😄)

2ον: Παίζει με το κοινό πλάτη. Αν είναι δυνατόν ρε π@$%η μου, να πας να παίξεις live και να το βγάλεις με γυρισμένη πλάτη βλέποντας τοίχο. image.gif.0568085fe62bef86ed6c870c7bb49481.gifimage.gif.9baaaf0e06785314af2b38f6a3f6fcb9.gif

 

image.thumb.png.814c0176611926e645ce86ddcea86590.png

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, Waterfall-K said:

Αυτή

2ον: Παίζει με το κοινό πλάτη. Αν είναι δυνατόν ρε π@$%η μου, να πας να παίξεις live και να το βγάλεις με γυρισμένη πλάτη βλέποντας τοίχο. 

 

αυτό θα έλεγα και εγώ.

Ασέβεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου