Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Ρε συ samy, ψάχνω εδώ και καιρό κάποιον να έρθει την Πρωτοχρονιά να μου σπάσει το ρόδι. Νομίζω είσαι ο πλέον κατάλληλος γι αυτό. Κοίτα κανόνισε αν μπορείς και πες μου, κι εγώ δεν θα σ'αφήσω έτσι.🥹

Προς ώρας, κάτσε και ψήσου κι απ τις δυο μεριές σα το ψάρι του πως τον λέγαν. Όσο για τα ποδαρικά, εμείς αυτή τη στιγμή έχουμε 18 βαθμούς και η Χαλκίδα βλέπω 36, νταμπλ σκορ, κερδάτε, κερδάτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ψήνομαι από καμία μεριά, εδώ στη Χαλκίδα έχουμε κλιματισμό στα σπίτια, χρόοοοονια τώρα.

Σκέψου αυτό που σου είπα, και θα σε κεράσω ένα 10-CDR "Best Of" boxset των DP,👌 να έχεις να ακούς τις κρύες νύχτες εκεί πάνω στα κορφοβούνια που σκαρφαλώνεις. 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν ψήνομαι από καμία μεριά, εδώ στη Χαλκίδα έχουμε κλιματισμό στα σπίτια, χρόοοοονια τώρα.

Σκέψου αυτό που σου είπα, και θα σε κεράσω ένα 10-CDR "Best Of" boxset των DP,👌 να έχεις να ακούς τις κρύες νύχτες εκεί πάνω στα κορφοβούνια που σκαρφαλώνεις. 

Πάρε αγκαλιά το μοντάζζζζζζζζζζζζζζ να δροσίζεσαι, φαίνεται είναι σα τα αγγούρια, άλλους ζορίζει και άλλους ζορίζει

Απόλαυσε τώρα ένα άσθμα από έναν απ τους σπουδαιότερους δίσκους της Ροκν Ρολ, αν κι εσύ ακούεις μόνο προγκ και συμφωνικά έργα στα πανηγύρια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Σαμη Παραγκα είπε

άλλους ζορίζει και άλλους ζορίζει

Και γιατί δεν γράφεις κατευθείαν ότι όλους τούς ζορίζει?😏

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Και γιατί δεν γράφεις κατευθείαν ότι όλους τούς ζορίζει?😏

΄Το περίμενα, ήταν απάντηση παγίδα...

       ΔΙΑΤΙ, όπως λέει και το ρηθέν της επαναστάσεως, Καλύτερα μιας ώρας σκλαβιά και φυλακή, παρά σαράντα χρόνια σκλαβια και φυλακή

Αύριο θα πάω τη Παράγκα να μπουσουλίσει στις λάσπες, αν ευαρεστηθώ και τραβήξω κανά οβίνδεο θα σε το στείλω, μικρή μου γουρουνίτσα 😛

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν ψήνομαι από καμία μεριά, εδώ στη Χαλκίδα έχουμε κλιματισμό στα σπίτια, χρόοοοονια τώρα.

 

Ναι, αλλά αυτό δεν είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ δροσιά!

😅

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Ναι, αλλά αυτό δεν είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ δροσιά!

😅

Που να τρέχω τώρα στη Στενή να βρω πραγματική δροσιά δίπλα στο ποτάμι? Artificial dew made by Samsung λοιπόν και όλα καλά.😎

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου