Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Σαν σήμερα το μακρινό 1982, βγήκε αυτός ο heavy metal «αδάμαντας» γνωστός ως "Screaming for Vengeance":

 

  • Like 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα και Τρίτη είμανε στη Κάνηθο με 2 παγκοσμίου-μίου εγνωσμένης αξίας Χιτμεν.

Φαντάζομαι γνωρίζεται διατί 😎

Μετά βλέπω πουστ με Fall, στα καπάκια ήταν αι μέραι που απόθανε ο Γιάννης ο Λόρδας Π.Χ.

Τον λυπήθηκα το καταρρακτάκο δια να είμαι ειλικρινής, εδώ κοτζάμ Ντόναλτ τη γλίτωσε, εστω κι από τύχη, το καταρρακτάκη μωρέ?

Δεν είχα και 2-3 χαμούνδ να του ρίξω εις ανάμνηση στα στενά και έτσε, γλίτωσε.

Αν συνεχίσει να αγαπάει Fall, ίσως απαλλάξω το πλανήτη απ τη παρουσία του, με πιο ήπια μέσα.

 

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Αν συνεχίσει να αγαπάει Fall...

Είπα να ποστάρω κι εγώ ένα Fall (εξαναγκάζοντας τον εαυτό μου να το ακούσει κιόλας😵‍💫) μπας και καταλάβω γιατί όποτε ποστάρεις εσύ Fall με πιάνει κλαυσίγελος.🤔 

Δεν κατάλαβα. Ο ίδιος κλαυσίγελος ήταν εκεί, αλλά τα αίτια του παραμένουν άγνωστα. Ίσως φταίει το ότι παραμένω καλόγουστος...😌 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Είπα να ποστάρω κι εγώ ένα Fall (εξαναγκάζοντας τον εαυτό μου να το ακούσει κιόλας😵‍💫) μπας και καταλάβω γιατί όποτε ποστάρεις εσύ Fall με πιάνει κλαυσίγελος.🤔 

Δεν κατάλαβα. Ο ίδιος κλαυσίγελος ήταν εκεί, αλλά τα αίτια του παραμένουν άγνωστα. Ίσως φταίει το ότι παραμένω καλόγουστος...😌 

Έχει μεσολαβήσει ανάμεσα στα 2 πουστ σου ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΣΘΜΑ fall ένα κενό που δεν έσβησες κάποιο.

και έχεις άπλετο χρόνο να το σβήσεις ακόμα και τώρα.

Πληροφοριακά, χωρίς να έχω πρόχειρα στοιχεία, ο Μαρκ H SMITH  στη ''μικρή''  καριέρα του, πρέπει να έβγαλε, περισσότερα άλμπουμ από τους Ντου Που.

Τα πουλιά, τα βρίσκει ο χάρος, στο φτερό.

Από την ίδια εποχή

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Έχει μεσολαβήσει ανάμεσα στα 2 πουστ σου ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΣΘΜΑ fall ένα κενό που δεν έσβησες κάποιο.

και έχεις άπλετο χρόνο να το σβήσεις ακόμα και τώρα.

Ε?😳

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, MGs είπε

 

Ανήλικο κρητικάτσι

Και πιες, ποι η πιθανότητα να δεις στη σκηνή τον Τρόλευ και τον Κατάρ-Κ, έναντι του Παράγκα ή και του Κοζ

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου