Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
8 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Με τον Ίαν Γκίλαν ? 😆

Καλά θα ήταν... Με τους Bad Habit στο Ρόδον και πίστεψε με δεν κολλούσαμε καθόλου. 

Παίζαμε κάτι σαν το ακόλουθο (εντάξει αρκετά πιο βαρύ, αλλά αμερικανιά)... 😄

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Καλά θα ήταν... Με τους Bad Habit στο Ρόδον και πίστεψε με δεν κολλούσαμε καθόλου. 

Παίζαμε κάτι σαν το ακόλουθο (εντάξει αρκετά πιο βαρύ, αλλά αμερικανιά)... 😄

 

Δάκτυλος του Κατάρ-Κ θα ήτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπόν οι Bad Habit είναι λίγο... ακριβοθώρητοι 😄, αλλά βρήκα κάτι που έχει ανεβάσει ο μουσιού Mark Cross - ο εξέχων ντράμερ της μπάντας 😎- το οποίο μεταξύ άλλων δίνει ένα "στίγμα" του τι παίζαμε. Και με αυτό πήγαμε (τρομάρα μας 🤣) και ανοίξαμε για τους Ramones. Μήτσο pay attention λαίμαι... 

ΥΓ: Δεν ήταν δάκτυλος του Καταρράκτη, αν και φρονώ ότι θα του αρέσει αυτό που θα δει...

 

 

  • Like 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Λοιπόν οι Bad Habit είναι λίγο... ακριβοθώρητοι 😄, αλλά βρήκα κάτι που έχει ανεβάσει ο μουσιού Mark Cross - ο εξέχων ντράμερ της μπάντας 😎- το οποίο μεταξύ άλλων δίνει ένα "στίγμα" του τι παίζαμε. Και με αυτό πήγαμε (τρομάρα μας 🤣) και ανοίξαμε για τους Ramones. Μήτσο pay attention λαίμαι... 

ΥΓ: Δεν ήταν δάκτυλος του Καταρράκτη, αν και φρονώ ότι θα του αρέσει αυτό που θα δει...

 

Φρονείς, δεν φρονείς, κάτσε να βάλω τπτ ποιοτικό, γιατί θα σκάσει μούρη και θα γιομήσει το φόρδουμ με θκατά 🥳

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
53 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Λοιπόν οι Bad Habit είναι λίγο... ακριβοθώρητοι 😄, αλλά βρήκα κάτι που έχει ανεβάσει ο μουσιού Mark Cross - ο εξέχων ντράμερ της μπάντας 😎- το οποίο μεταξύ άλλων δίνει ένα "στίγμα" του τι παίζαμε. Και με αυτό πήγαμε (τρομάρα μας 🤣) και ανοίξαμε για τους Ramones. Μήτσο pay attention λαίμαι... 

ΥΓ: Δεν ήταν δάκτυλος του Καταρράκτη, αν και φρονώ ότι θα του αρέσει αυτό που θα δει...

 

 

 

το "ξώβυζο" το χεις ακόμα?...😁

  • Χαχα 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, npap είπε

 

το "ξώβυζο" το χεις ακόμα?...😁

Κάπου μπορεί να υπάρχει ακόμα... Νομίζω ότι κάπου στο υπόγειο έχω σε μια βαλίτσα κάποια... memorabilia από τότε. Ρουόκ outfits, τις μπότες της Eurovision κλπ 😂

Άφησα κάτι για τον... αρχαιολόγο του μέλλοντος.

 

Λοιπόν το επόμενο είναι για τον κανάγια τον Παράγκα που μας τη λέει για αυτά που ακούμε. Τους συγκεκριμένους τους είχα δει (τον περασμένο αιώνα) στον Λυκαβηττό και μου άρεσαν πολύ. Ιδιαίτερα το συγκεκριμένο το είχαν παίξει εξαίρετα σε μια πολύ ατμοσφαιρική εκτέλεση .

 

 

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου