Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, mpamps είπε

 

Ελα ρε, που το θυμήθηκες?👍 Έχω χρόνια να τους ακούσω. Έχω στη δισκοθήκη αυτό και το "Free", δεν ξέρω αν έχουν βγάλει και κάτι άλλο. Τι εταιριάρα κι αυτή η InsideOut, έχει στον κατάλογο της αδάμαντες.

 

2 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

 

Τέρας...image.gif.f6dded62403e4c37953ea74714f88a33.gif

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Ελα ρε, που το θυμήθηκες?👍 Έχω χρόνια να τους ακούσω. Έχω στη δισκοθήκη αυτό και το "Free", δεν ξέρω αν έχουν βγάλει και κάτι άλλο. Τι εταιριάρα κι αυτή η InsideOut, έχει στον κατάλογο της αδάμαντες.

 

Εκτός απ το να διδάσκεσαι ορνιθογραφία απ τους διορθωτάς του γούγλι και της Γιούχουπαιδεία, κάποια στιγμή σαν παραγινωμένη κάμπια της Κανήθου που είσαι, πρέπει να πάψεις να φαντασιώνεσαι προγκρέσιβ ροκ σούπες που τις κάνεις αχταρμά με τη κλασική μουσική και από δίπλα μας αμολάς κάτι κοιλαράδικα κωλόφρικα τύπου Αφροδίτης παιδιά και Ντου Που σιχαμένους και γλοιώδεις χοντρομπαλλάδες που ονειρεύεσαι πως έγραψαν συμφωνική μουσική σε μοναστήρι και είχαν επιρροή στο παγκόσμιο μουσικό στερέωμα.

Η Τέιλορ Σουίφτ, είναι ανωτέρα των Ντου Που 🥳

 

Άκου σωστά και μη πίνεις μποίρες θα κάνεις μποιροκΥλιά

B52'S

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάρ-Κ, Λούλη Κουκλεντέ της κιμβουρδικής, έρχονται οι μάγισσες και θα σε πιούνε το αίμα, το πράσινο το καμπίσιο της Κανήθου με το μπουρί της σόμπας λαίμαι 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Κατάρ-Κ, Λούλη Κουκλεντέ της κιμβουρδικής, έρχονται οι μάγισσες και θα σε πιούνε το αίμα, το πράσινο το καμπίσιο της Κανήθου με το μπουρί της σόμπας λαίμαι 

 

image.gif.c8c9e933d44355cd6f8908e8af4def36.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου