Προς το περιεχόμενο

distortion πεταλακι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σαν μικρο παιδι και εγω θελω ενα πεταλακι για να παιζω :D θελω να ειναι οικονομικο αλλα οχι και της πλακας.. περιμενω χαρτζιλικια απο παππουδες και γιαγιαδες για να χτυπησω ενα αλλα δεν ξερω ποιο.. πειτα καμια ιδεα..

http://www.thomann.de/gr/cat.html?gf=distortion_pedals&ls=100&oa=pra[/url][/url]

o hope, no life, just pain and fear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ενα σημείο που θέλει προσοχή είνει το ότι το κάθε πεταλάκι συμπεριφέρεται διαφορετικά με κάθε ενισχυτή. Σε κάποιον ακούγεται καλά σε έναν άλλον όχι και τόσο καλά.

 

Επίσης κάποιοι ήχοι για να ακουστούν γεμάτοι μπορεί να χρειάζονται 2 πεταλάκια στην σειρά.

 

Εγω έχω πετύχει πολύ καλά αποτελέσματα χρησιμοποιώντας ενα Digitech BadMonkey και μετά ένα Digitech HotHead, είναι και τα δύο αναλογικά (ή έτσι λένε), έχουν μπάσσα και πρίμα κάτι που μου έχει φανεί χρήσιμο και κοστίζουν φτηνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το θεσω αλλιως.. δεν θελω πανομοιοτυπο ηχο.. ξερω οτι παιζει ρολο ο amp.. θελω για τωρα κατι οικονομικο και αργοτερα περνω μια πεταλιερα τωρα θελω απλα ενα distortion για να κανω την πλακα μου (οχι για σοβαρα πραγματα) για προβες και ετσι. και γιαυτο δεν θα ηθελα κατι τοσο ακριβο :(

o hope, no life, just pain and fear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου