Προς το περιεχόμενο

Τι θα γίνουν όλα όσα έχουμε... όταν φύγουμε από τον μάταιο τούτο κόσμο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
10 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Τι θα γίνει κ. συνήγορε με την όμορφη περιοχή σου... Δεν φτάνει που την ώρα που εμείς ψηνόμαστε σήμερα, είχατε στον νομό σας απ' τις χαμηλότερες - και σούπερ δροσερές- θερμοκρασίες, συνεχίζουν να απορρίπτουν vintage εξοπλισμό μετ' επιφάσεως λαίμαι... 😄

Που ζούμε; 🙄

1ον Λατρεύω τη Ζέστη. 'Οχι την απλή ζέστη, τον καύσωνα.Οπότε εδώ είμαι χαμένος.

Μάλιστα μου αρέσει να κάνω και έντονη σωματική άσκηση με ζέστη. Και φυσικά ηλιοθεραπεία. Στο κρύο....κλαίω.

2ον Τι να κάνω εγώ που τα πετάνε; Οριακά είμαι σε χώρο, αλλά όταν τα βλέπω , δεν μπορώ τα λυπάμαι 😄

Χθες το βράδυ έκανα ένα re- arrangment στον χώρο και τα βόλεψα.

3 λεπτά πριν, Χάρης Ο είπε

Λεφτα υπαρχουν

Κυρίως βλακεία υπάρχει. 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
52 λεπτά πριν, LK είπε

1ον Λατρεύω τη Ζέστη. 'Οχι την απλή ζέστη, τον καύσωνα.Οπότε εδώ είμαι χαμένος.

Μάλιστα μου αρέσει να κάνω και έντονη σωματική άσκηση με ζέστη. Και φυσικά ηλιοθεραπεία. Στο κρύο....κλαίω.

Χτες εδώ δεν θα τον λάτρευες τον καύσωνα. Ήταν συννεφιά, μουνταμάρα, ζέστη και υγρασία της καημένης, και όταν βρισκόσουν έξω νόμιζες ότι περπατούσες μέσα σε... γράσο ή μαγιονέζα. Ένα βαρύ και ασήκωτο, αποπνικτικό πράγμα...

Ευτυχώς σήμερα, παρότι μουντή μέρα, φυσάει λίγο και ψιλό ισιώσαμε...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
16 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Χτες εδώ δεν θα τον λάτρευες τον καύσωνα. Ήταν συννεφιά, μουνταμάρα, ζέστη και υγρασία της καημένης, και όταν βρισκόσουν έξω νόμιζες ότι περπατούσες μέσα σε... γράσο ή μαγιονέζα. Ένα βαρύ και ασήκωτο, αποπνικτικό πράγμα...

Ευτυχώς σήμερα, παρότι μουντή μέρα, φυσάει λίγο και ψιλό ισιώσαμε...

Τέλεια !

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/6/2024 στις 7:56 ΜΜ, LK είπε

Να σου πω , σιχάθηκα τόσο που δεν πολυ προσεξα.

Ένα ήταν μαύρο με κάτι άλλο, αυτό θυμάμαι,  αλλά φθηνιαρικα  από το καλάθι,  μην φανταστείς Victoria secret 😁

Και ακριβά να ήταν, τα μαύρα δηλώνουν έλλειψη φαντασίας. Αν ήταν κάτι σε γαλάζιο, το συζητάμε το θέμα.

  • Χαχα 1

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω αν έχει καμία σημασία , αλλα τελικά στο Pc με τα εσώρουχα έβαλα 98 SE και όχι Millennium 😄

  • Μπερδεύτηκα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Φρέσκο, σημερινό...πρωινό.

Ήρθε την κατάλληλη ώρα για  να υπολογίσω τον ΦΠΑ που θα κάνω μεθαύριο περιοδική. 😄

Untitled.jpg

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LK είπε

Ήρθε την κατάλληλη ώρα για  να υπολογίσω τον ΦΠΑ που θα κάνω μεθαύριο περιοδική.

Μην μπερδευτείς, δεν είναι σε ευρώ αυτό.

  • Χαχα 2

I can saw a woman in two, but you won't wanna look in the box when I'm through...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
20 ώρες πριν, Flotzen είπε

Μην μπερδευτείς, δεν είναι σε ευρώ αυτό.

Βρε μέχρι και με το POS θα το συνδέσω , με parallel cable και θα του δώκω και static ip 🤪

Ούτως ή άλλως παρατήσαμε τις δουλειές μας και όλη την ώρα ασχολούμαστε με IRIS, ταμειακές , pos και πως θα τα κάνουμε όλα αυτά δίκτυο....😆

Είναι αυτό που λέγαμε σε άλλο νήμα.....πως χρησιμοποιεί το Ελληνικό κράτος την τεχνολογία 😄

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου