Προς το περιεχόμενο

Behringer UB-Xa (update)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, MGs είπε

Βρέ σεις,θα συνέλθετε?

Κάνω εικόνα τους 3 σας,δίπλα στους Kraftwerk.

Ο ενας θα τους κλείνει τα πολύμπριζα,ο άλλος θα τους αδειάζει τα ποτά μέσα στα μονιτορς και ο άλλος θα κάνει ανάποδα ψαλίδια.

Τι να κάνουμε φίλος? Ένα (δυο-τρία) τζιν πριν και κατά το liFe προτείνεται ανεπιφύλακτα. Την τελευταία φορά που έριξα τζιν πάνω σε monitor σε live έπινα από το παρακάτω.

 

image.png.4b8cca48232501f309f766223fd71dc1.png

 

Κλασικό Tupperware.👌 Το είχα πάρει στο live γιατί υποτίθεται είναι πιο ασφαλές γιατί κλείνει από πάνω. Αλλά εγω ειχα καλαμάκι στο άνοιγμα για να πίνω και έτσι...Τουλάχιστον η ποσότητα που χύθηκε ήταν μικρή. Ευτυχώς. ..Άντε να βρεις καλό τζιν εκεί που παίζαμε.🤣 Και μια φωτό παρακάτω από τη συγκεκριμένη βραδιά και το περιβόητο shaker.

2017 με Hammond XK1 & XK1c.🤘🙏❤️

 

image.thumb.png.fb935dd91cd475dac75a0cb33d43ff5b.png

  • Like 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, MGs είπε

Αυτοί πραγματικά δέν σταματάνε με τίποτα.Ο γενικός να πέσει,αυτοί εκεί.

Εμπιστεύσου την μνήμη σου.Για να το έχει διαγράψει,ούτε εσύ,ούτε κανένας άλλος απο εκείνο το βράδυ θέλει να το θυμάτε.

Όχι, μια χαρά πήγε. Δεν υπήρξε πρόβλημα.

 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, cos_dr είπε

και το άλλο πρόβλημα είναι πως μεγάλωσα και πλέον μου είναιπιο δύσκολο να ξενυχτάω και να μελετάω, κουράζομαι πιο εύκολα και ενώ έχω διάθεση και ιδέες για σύνθεση, δεν αντέχω να τα δουλέψω όπως τα σκέφτομαι τρώγοντας τις αντίστοιχες ώρες........


Σα να μπήκες στο μυαλό μου τώρα! Το μεγαλύτερο θέμα είναι αυτό από μια ηλικία και μετά!

Κάθε πρωί ξυπνάω και λέω, απόψε θα τελειώσω αυτή την ηχογράφηση. Βέβαια, μετά από άνω των 8 ωρών δουλειά μπροστά σε μια οθόνη, άντε να βρεις κουράγιο να ξανακάτσεις μπροστά σε μία οθόνη να κάνεις παραγωγή. 9/10 κρασάρει το μυαλό κάπου μεταξύ μπάνιου και φαγητού και ξυπνάς το πρωί με αμνησία μη ξέροντας τι έγινε το προηγούμενο βράδυ για να ξεκινήσεις πάλι από την αρχή. 

Οπότε που καταλήγουμε μερικοί (για εμένα το λέω)? Αγοράζουμε και πουλάμε το ένα συνθ πίσω από το άλλο (καλή ώρα που γλυκοκοίταζα το UB) μπας και μας δώσουν ώθηση να κάτσουμε να κάνουμε την απαιτούμενη δουλειά. Γι' αυτό, στοπ τα συνθ για φέτος 😄

Επεξεργασμένο από Ioan Eko
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου