Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες των πλήκτρων μας, Volume 2


ex-Πάνος Χελιδόνης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
27 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Γιατί δεν πουλάει κανένας καμιά Les Paul του 68 για 800 ευρώ?

Συνέβη αυτό που λες, πριν 5 χρόνια. Η κόρη του Φίλιππου Σπυρόπουλου (ντράμερ Τερμίτες κτλ) βρήκε και αγόρασε μια Les Paul του 67 ή 68, δεν είμαι ακριβώς σίγουρος, για 850 ευρώπουλα, απο κάποια κυρία στον Περισσό που πέθανε ο άντρας της και δεν ήξερε τί είχε στα χέρια της η κακομοίρα.. Μου το είχε πεί ο ίδιος ο Φίλιππος και δεν το πίστευα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

ζεις σε έναν άλλο κόσμο.

Τα ίδια λέγαμε πάλι προχτές.

Ποιός θα αγοράσει βρε το yc45 στην Ελλάδα?

Dim, ξεκόλλα απ'την ψωροκώσταινα, Δεν μιλάμε για την Ελλάδα, γενικά μιλάμε για τις τιμές μεταχειρισμένων ΔΙΕΘΝΩΣ. Σύμφωνα με αυτές τις τιμές πουλάνε Όλοι, και στην Ελλάδα. Τώρα εσύ αν θες να "χαρίζεις" τα όργανα σου επειδή κάποιοι στην Ελλάδα δεν έχουν να τα αγοράσουν, καν'το. Εγώ δεν χαρίζω όργανα πάντως, τα όργανα μου τα πλήρωσα κανονικά και περιμένω να τα πουλήσω σε ΝΟΡΜΑΛ τιμές, σε τιμές δηλαδή που παίζουν πάνω-κατω σε όλο τον πλανήτη, όχι στις τιμές που ο κάθε απίθανός έχει στο μυαλό του επειδή...πεινάει.

Αν δεν βρεθεί αγοραστής στο τέλος (κάτι που ποτέ δεν μου έχει συμβεί) τότε Δεν το πουλάω. Αν θέλω να χαρίσω κάτι, ξέρω πως και που να το κάνω. 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Dim, ξεκόλλα απ'την ψωροκώσταινα, Δεν μιλάμε για την Ελλάδα, γενικά μιλάμε για τις τιμές μεταχειρισμένων ΔΙΕΘΝΩΣ. Σύμφωνα με αυτές τις τιμές πουλάνε Όλοι, και στην Ελλάδα. Τώρα εσύ αν θες να "χαρίζεις" τα όργανα σου επειδή κάποιοι στην Ελλάδα δεν έχουν να τα αγοράσουν, καν'το. Εγώ δεν χαρίζω όργανα πάντως, τα όργανα μου τα πλήρωσα κανονικά και περιμένω να τα πουλήσω σε ΝΟΡΜΑΛ τιμές, σε τιμές δηλαδή που παίζουν πάνω-κατω σε όλο τον πλανήτη, όχι στις τιμές που ο κάθε απίθανός έχει στο μυαλό του επειδή...πεινάει.

Αν δεν βρεθεί αγοραστής στο τέλος (κάτι που ποτέ δεν μου έχει συμβεί) τότε Δεν το πουλάω. Αν θέλω να χαρίσω κάτι, ξέρω πως και που να το κάνω. 

 

καλά....περίμενε.

Και περίμενε να βρεις αγοραστή στο ebay, όταν η Ελλάδα είναι κάτι χειρότερο από ebay.it και βάλε.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

 να τα πουλήσω σε ΝΟΡΜΑΛ τιμές, σε τιμές δηλαδή που παίζουν πάνω-κατω σε όλο τον πλανήτη, όχι στις τιμές που ο κάθε απίθανός έχει στο μυαλό του επειδή...πεινάει.

Α

πρέπει να τα πουλάς χαμηλότερα γιατί μεταχειρισμένα όργανα στην Ελλάδα αγοράζουν οι φτωχοί που πεινάνε.

 Οι πλούσιοι Έλληνες που τα παίρνουν από ΠΑΝΤΟΥ αγοράζουν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.

 χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα🤣

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

τότε Δεν το πουλάω

Μα αυτό ακριβώς γίνεται. Δεν έχεις δεί στις αγγελίες μας πόσα χρόνια τώρα κάθονται όλα τα υπερκοστολογημένα; Εγώ είμαι μόνο 3 χρόνια εδώ μέσα και επι 3 χρόνια τα βλέπω να ανανεώνονται επ'άπειρον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Μα αυτό ακριβώς γίνεται. Δεν έχεις δεί στις αγγελίες μας πόσα χρόνια τώρα κάθονται όλα τα υπερκοστολογημένα; Εγώ είμαι μόνο 3 χρόνια εδώ μέσα και επι 3 χρόνια τα βλέπω να ανανεώνονται επ'άπειρον..

χώρια που οι Ελληνες μόνο χέρι χέρι θέλουν να δώσουν.

Θυμάμαι τον άλλον που τον ρώταγα τι σημαίνει λειρουργική κατάσταση και μου έλεγε ανάβει, και όταν τον ρώταγα αν μπορει να βγάλει ένα short, μου έλεγε το έχω στο σπιτι των γονιών μου δεν ξέρω πότε θα πάω

 

ή τον άλλον που δεν έστελνε αντικαταβολή.

Τους φαντάζεσαι όλους αυτούς να θελήσουν να πουλήσουν ebay?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Οι πλούσιοι Έλληνες που τα παίρνουν από ΠΑΝΤΟΥ αγοράζουν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.

Η τελευταία φορά που αγόρασα κάτι καινούριο, ήταν το 1997, το drumset που είχα επι 22 χρόνια.. Έκτοτε, μόνο μεταχειρισμένα και όχι μόνο μουσικά όργανα, αλλά καί ηχητικά/ηχοληπτικά που είναι και πιό επίφοβα να έχουν θέματα.. Μόνο μιά φορά έτυχε να πάρω κάτι σκάρτο κι αυτό λόγω ασχετοσύνης, μια φωτογραφική μηχανή. Μιά χαρά είναι τα μεταχειρισμένα στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Πάνος Χελιδόνης είπε

Η τελευταία φορά που αγόρασα κάτι καινούριο, ήταν το 1997, το drumset που είχα επι 22 χρόνια.. Έκτοτε, μόνο μεταχειρισμένα και όχι μόνο μουσικά όργανα, αλλά καί ηχητικά/ηχοληπτικά που είναι και πιό επίφοβα να έχουν θέματα.. Μόνο μιά φορά έτυχε να πάρω κάτι σκάρτο κι αυτό λόγω ασχετοσύνης, μια φωτογραφική μηχανή. Μιά χαρά είναι τα μεταχειρισμένα στην Ελλάδα.

Δεν είσαι πλούσιος, ε? 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

χώρια που οι Ελληνες μόνο χέρι χέρι θέλουν να δώσουν

Αυτό το είχα κι εγώ μέχρι πέρισυ, αλλά άλλαξα γνώμη ύστερα απο μια επιτυχή συναλλαγή με έναν φανταστικό πωλητή απο την Κρήτη. Ο φόβος του άγνωστου, το ρίσκο με τα λεφτά κλπ.. ΤΙΠΟΤΑ απο αυτά δεν ίσχυε, ο άνθρωπος ήταν καλύτερος κι απο επαγγελματία.

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Δεν είσαι πλούσιος, ε? 🤣

Καθόλου. Τώρα μάλιστα που σιγο-αποσύρομαι απο τον ήχο και πέφτω στην ανειδίκευση.. θα πάνε τα επιδόματα σύννεφο. Καί απο ΟΑΕΔ καί απο γονείς.. κλάφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου