Προς το περιεχόμενο

Neural Amp Modeller - Sounds και captures


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@fusiongtr Με τη audient κ το νέο σύστημα, όλα μου φαίνονται καλύτερα από πριν. Αυτη η (λίγη) βελτίωση που είδα στο latency είναι αρκετή για εμένα που τόσα χρόνια έπαιζα με περισσότερο, να το ξεχνάω ώρες ώρες.

 

Ξέρω πως δεν είναι ιδανικα τα πράγματα, αλλά από τη στιγμή που εδώ δεν έχω κάτι να το συγκρίνω, το καταλαβαίνω μόνο όταν παίζω με ρηαλ θινγκ εκτός .

 

Με χαρντγουερ σιμ καλό δεν έχω εμπειρία (αφού ο Νίκος λέει κάτι παραμύθια πως μετακομίζει κ τέτοια, για να μη με καλέσει σπίτι του ο άτιμος 😇)

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, vrasidas27 είπε

Με χαρντγουερ σιμ καλό δεν έχω εμπειρία (αφού ο Νίκος λέει κάτι παραμύθια πως μετακομίζει κ τέτοια, για να μη με καλέσει σπίτι του ο άτιμος 😇)

 

 

Κανόνισε βρε ρεμάλι, και μην με προκαλείς, μήν κάνω hijack το thread και εκει που μιλάτε για neuroscience πως το λένε αυτό το κολοκύθι, σας πήξω στις φωτογραφίες απο ντουλαπια κουζινας και νεροχυτες, μέχρι και ντουσιέρες μπάνιου και δεν συμμαζεύεται...

 

Ψευταρούλη, έ ψευταρούλη...🤩

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου