Προς το περιεχόμενο

Αυτό είναι το νέο Yamaha Montage?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν δεν σας κάνανε οι 4 πάρτε 5

αυτοί έχνε και μονταζ και στραβογκάστρερ

 

391668693_1016766946063_3050870721626527719_n.jpg.0e7ee7c1dcf100ec03af3a0afb0acb24.jpg

  • Like 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δεξιά έχει φάει οχτώμιση χιλιάρικα βολτ πριν την φωτογράφηση. Το μεσαίο στο ΤΣΑΚ δεν έπαιξε στον ΣΔΜτοπριόνι. Αριστερά, φαρμακοποιός που ειδικεύεται στην αναζήτηση ανηλίκων μέσω social media.

  • Χαχα 2

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, trolley είπε

Πάντως, αγαπητέ Dim, όταν μας έλεγες για συλλογή βινυλίων, δεν φανταζόμουν τέτοια αριστουργήματα...

Μα το εχω πει οτι το πρωτο μου πλήκτρο ηταν ακορντεον

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

1697806855142.thumb.jpg.726b5ec6767055bd6d699ca6a51f3007.jpg

Αφού έχεις συλλογή δίσκων και μάλιστα μεγάλη και το maschine ξεκίνα το sampling και άρχισε να φτιάχνεις κομμάτια από αυτό. 😃

 

 

 

 Μπορείς να το κάνεις και με το ΜONTAGE φυσικά, θα ρίξεις τα samples αν και δεν ξέρω αν μπορείς να φτιάχνεις part με range που να είναι tempo synced .  Δεν ξέρω αν γίνεται στα καινούργια hardware synths της κατηγορίας αυτό, δεν το έχω ψάξει γιατί είμαι ΠΕΙΝΑΛΑΣ χαχαχαχαχαχαχαχ😃

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αφού έχεις συλλογή δίσκων και μάλιστα μεγάλη και το maschine ξεκίνα το sampling και άρχισε να φτιάχνεις κομμάτια από αυτό. 😃

 

 

 

 Μπορείς να το κάνεις και με το ΜONTAGE φυσικά, θα ρίξεις τα samples αν και δεν ξέρω αν μπορείς να φτιάχνεις part με range που να είναι tempo synced .  Δεν ξέρω αν γίνεται στα καινούργια hardware synths της κατηγορίας αυτό, δεν το έχω ψάξει γιατί είμαι ΠΕΙΝΑΛΑΣ χαχαχαχαχαχαχαχ😃

Οχι βρε δεν εχω.

Αλλα θα το δω

Αλλα αφου δεν σας αρεσε το τελευταιο ασμα μου που ήταν και το καλύτερο λεμε δε νλεπω να ασχολουμαι με μασινα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου