Προς το περιεχόμενο

Τι βλέπετε σήμερα/τώρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ότι είδα ξαπλώστρες στην παραλία έχουν μόνο κυριλέ ξενοδοχεία με έξοδο στην παραλία, η συντριπτική πλειοψηφία στήνουν στην παραλία τα αντίσκηνά τους, και κάτι σαν φράγματα με πασσαλάκια γύρω-γύρω για την άμμο, η οποία ειναι πολύ ψιλή, σχεδόν πούδρα, και θεωρητικά αν φυσάει σηκώνεται ανεμοθύελλα. Εμένα δεν με ενόχλησε, αλλά υπάρχουν και αυτοί οι άνθρωποι. Γενικά, τιμαί γερμανίας παντού. Και οι ντόπιοι γερμανοί είναι, αλλά δεν το ξέρουν.

  • Χαχα 1

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ωραιαΝ φύση στο χωρΓιο μου εις την κομμουνιστικήΝ μερΓια 😅 (Karl Marx Allee, πρώην Stalin Allee μια και αφΤος εχτισενε τα πολυτελή block apartments δια την τοπική νομενκλατούρα)

 

20240816_200654.thumb.jpg.715b913834017705094f9380f8cd0585.jpg
20240816_201804.thumb.jpg.bb83b8474164678faf8992c352e1c415.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, kwstas79 είπε

Ιδού το διαμάντι της Βαλτικής, αρχαία πρωσική γη του κάποτες, τώρα δε πνιγμένη στα βυζά, στους σιτεμένους μεν, άφραγκους δε γερμανούς τουρίστες και στα πουτινοβρύχια (στο βάθος). Στην δεύτερη φωτο ξημέρωσε, φύγαν τα βυζά, έμεινε μόνο ένας πώλος, μα ως γνωστόν ένας πώλος δεν φέρνει την άνοιξη. Αλητεία!

IMG_20240813_213808.jpg

IMG_20240815_105705.jpg

 

μΙΛΑ ρε λαλακα εκει ημουν προχθεσ!!!  😅

χαλι μαΒρο αυτοι ρε ειναι πΓιο αφραγκοι και απο εμας μια μεριδα πατατες και 2 ρεγγες στα τεσσερα μοιραζοντασΑνε.. (οι Γερμανοί, όχι οι Πολωνοί να κΣηγιομαστε)

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πολωνοί δεν είναι κοροϊδα φίλος, τα αρπάζουνε τρεις μηνες απο τους χαζούς τουρίστες και μετά στα παπάκια τους λέμε. Τον χειμώνα εδώ πρέπει να είναι νεκρόπολις, εμένα μου έφερε έντονα 80s lutraki - galaxidi vibes.

Επεξεργασμένο από kwstas79

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, kwstas79 είπε

Οι πολωνοί δεν είναι κοροϊδα φίλος, τα αρπάζουνε τρεις μηνες απο τους χαζούς τουρίστες και μετά στα παπάκια τους λέμε. Τον χειμώνα εδώ πρέπει να είναι νεκρόπολις, εμένα μου έφερε έντονα 80s lutraki - galaxidi vibes.

 

Ε ναι στο πΓιο αριστοκρατικό μόνο που η θάλασσα δεν κολυμπΓιεται με την καμμία 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θάλασσα είναι μόνο για υπερήλικες και νήπια, εγώ βαρέθηκα να περπατάω 10 λεπτά και το νερό να μου φτάνει στην μέση. Υδάτινη πεζοπορία.

  • Χαχα 1

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Superfunk είπε

Την ωραιαΝ φύση στο χωρΓιο μου εις την κομμουνιστικήΝ μερΓια 😅 (Karl Marx Allee, πρώην Stalin Allee μια και αφΤος εχτισενε τα πολυτελή block apartments δια την τοπική νομενκλατούρα)

 

20240816_200654.thumb.jpg.715b913834017705094f9380f8cd0585.jpg
20240816_201804.thumb.jpg.bb83b8474164678faf8992c352e1c415.jpg

Α, το ξέρω εκεί, ήμουν εκεί κοντά όταν υπηρετούσα για ένα διάστημα στη Σταζι. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου