Προς το περιεχόμενο

Τι βλέπετε σήμερα/τώρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, npap είπε

πάρτου καμιά χύμα τροφή (καλή όμως μην το στείλεις το καημένο) από pet shop στην Βενιζέλου και τα επόμενα όνειρα θα είναι πλημμυρισμένα στα free VSTi... 😇

Ό,τι χύμα κι αν τους έχω πάρει έχει πεταχτεί. Το μυρίζουν και φεύγουν. Εδώ σε κάποιες φάσεις δεν τρώγανε ούτε τα "μάρκας".🤔 Δυστυχώς δεν μπορώ να τους πάρω τίποτα άλλο παρά ξηρά τροφή, κι αυτό γιατί δεν μιλάμε για μια-δυο γάτες, αυτές που ταΐζω παίζουν μεταξύ 5 και 15.🙄 Ε, δεν θα πάω και φυλακή για χρέη από τις γάτες...😌

5 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Ενταξει σορρυ χτεσινο ειναι

Τι βλέπουμε ρωτάω...

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vrasidas27 Δεν μου λες εσύ ωρέ Vrasidas ΤΙ δείχνει η φωτό, μια και όχι μόνο κατάλαβες τι δείχνει, αλλά το βρήκες και αστείο?🤔 Πες μου γιατί ο Dim είναι απασχολημένος με την ηχογράφηση της 25th Symphony in D Minor και δεν ευκαιρεί να μας πει...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Waterfall-K mk2 είπε

image.gif.23b7632cd7a4bc1aede9c8ccbf7ea4a4.gif

Τι βλεπουμε ωρε...

Ενα σταντ του ικεα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω ότι είναι ένα στόρι simulator. Δηλαδής έχεις εκεί το στόρι, έχεις την οθόνη. Τραβάς το στόρι το ανοίγεις, βλέπεις τη θέα. Λες μπα, μ@λακία είναι, δεν ταιριάζει αυτό το στόρι με αυτή τη θέα. Λες του μάστορη, για άλλαξε βάλε μου λίγο βουνό με χιόνι. Στο βάνει. Πιάνεις το στόρι, κλείνεις στόρι, ανοίγεις στόρι. Τώρα μάλιστα! Αυτό το στόρι ταιριάζει με αυτό το τοπίο, θα το πάρω!

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Waterfall-K mk2 Βρε Καταρρακτη, αστειο βρηκα το οτι μας βαζει την πρωτη φωτο να ψαρωσουμε με τη θεα κ την τοποθεσια κ μετα μας κοτσαρει τη δευτερη λεγοντας ενα "δεν ειναι αυτο που φανταστηκατε". Γι'αυτο γελαω για το..ψαρωμα

(τωρα οθονη ειναι. προτζεκτορας ειναι θα σε γελασω)

 

Για να συμφωνω μαζι σου στο αη αμ γουεητινγκ που εβαλες προφανως περιμενω κ εγω να μαθω τι ακριβως εννοει ο ποιητης

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Τι βλεπουμε ωρε...

Ενα σταντ του ικεα

Ένα stand του ΙΚΕΑ με μια ενσωματωμένη LCD που δείχνει φωτογραφίες με θέα τη θάλασσα? Μήπως είναι στην πραγματικότητα ένα stand του ΙΚΕΑ με μια ενσωματωμένη πύλη προς άλλους πλανήτες/διαστάσεις?🤔

Ακόμα να καταλάβω τι πράγμα είναι αυτό που βλέπουμε.

  • Like 1
  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου