Προς το περιεχόμενο

Περί τεχνητής νοημοσύνης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα μου αρεσε στο matrix, που φορτωνε software στον εγκεφαλο, ουτε να ανεβοκατεβαινεις κλιμακες και αρπετζια ουτε τιποτα.

 

 "Μαστορα, για πιασε ενα Ραχμανινοφ 3ο σε usb, εχω να παιξω στο μεγαρο το βραδυ"

Επεξεργασμένο από manosx
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosx είπε

Εμενα μου αρεσε στο matrix, που φορτωνε software στον εγκεφαλο, ουτε να ανεβοκατεβαινεις κλιμακες και αρπετζια ουτε τιποτα.

 

 "Μαστορα, για πιασε ενα Ραχμανινοφ 3ο σε usb, εχω να παιξω στο μεγαρο το βραδυ"

Αυτό που λες σε συνδυασμό με τον πιανίστα στο Γκατακα με τα έξι δάχτυλα, μπορώ να το έχω σε ροζ παρακαλω

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 "Ρε Μητσο, δεν ειπαμε στα 48kΗz να βαλεις τη δειγματοληψια στον εγκεφαλο σου; Τοση ωρα παιζεις ενα ημιτονιο κατω. Μπασιστες ρε πστ, τοση τεχνολογια και μια ζωη τα ιδια"

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, manosx είπε

Εμενα μου αρεσε στο matrix, που φορτωνε software στον εγκεφαλο, ουτε να ανεβοκατεβαινεις κλιμακες και αρπετζια ουτε τιποτα.

Εσύ αυτό λες ρε Μάνο, εγώ το πρώτο που θα φόρτωνα ειναι να μάθω να κάνω σούζα που το χω καημό.

3 λεπτά πριν, manosx είπε

Μπασιστες ρε πστ, τοση τεχνολογια και μια ζωη τα ιδια"

Με τους μπασίστες ξέρεις ποιο είναι το ψαρωτικό; Εκεί πάνω στη σφαγή του δράμαλη που κοντεύεις να βρεις πετρέλαιο από το σκάψιμο, πετάς ένα "ρε συ για κοίτα εκείνη τη σι λίγο, είναι κουρδισμένη; γιατί κάτι δε μου πάει καλά." 

 

Και την κοιτάνε, και όντως δεν είναι κουρδισμένη, και σε κοιτάνε με σοκ "ρε μλκα ακούει εκεί κάτω στο βόθρο, ούτε εγώ δεν την ακούω"

  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

Εσύ αυτό λες ρε Μάνο, εγώ το πρώτο που θα φόρτωνα ειναι να μάθω να κάνω σούζα που το χω καημό.

Με τους μπασίστες ξέρεις ποιο είναι το ψαρωτικό; Εκεί πάνω στη σφαγή του δράμαλη που κοντεύεις να βρεις πετρέλαιο από το σκάψιμο, πετάς ένα "ρε συ για κοίτα εκείνη τη σι λίγο, είναι κουρδισμένη; γιατί κάτι δε μου πάει καλά." 

 

Και την κοιτάνε, και όντως δεν είναι κουρδισμένη, και σε κοιτάνε με σοκ "ρε μλκα ακούει εκεί κάτω στο βόθρο, ούτε εγώ δεν την ακούω"

Αυτά παθαίνεις αν παίζεις με 5χορδο.

 

Μου θύμισε το ηλίθιο αστείο που κάναμε παλιά με το καλώδιο όταν περπατάμε παρέα σε πολυσύχναστο μέρος 

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Η κάποια στιγμή θα γίνουμε υβριδικά μοντέλα κ τη σύνθεση θα την κάνουμε κ μόνοι μας 🤪

fs222876a_social.thumb.jpg.39b354409b22641c75a6558b4338cd3d.jpgΝα ένα υβριδικό μοντέλο της προκοπής φίλωζ 

  • Χαχα 4

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Nekkon είπε

fs222876a_social.thumb.jpg.39b354409b22641c75a6558b4338cd3d.jpgΝα ένα υβριδικό μοντέλο της προκοπής φίλωζ 

Influencer alert... Influencer alert.....

  • Χαχα 4

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, manosx είπε

Παρε και ΑΙ bosendorfer

Εεεε παπάρια, άμα πρέπει να πατήσω μιμπεμόλ τι να λέει; Στο 70 είμαστε; Τηλεκοντρόλ δεν έχει;

 

(Πάντως εγώ ειχα πάθει ένα σοκ μια μέρα που έψαχνα τους φακέλους στο PC, και βλέπω έναν ύποπτο φάκελο μέσα στο πιανοτεκ. Τον ανοίγω, τι να δω. Με είχε φακελωμένο. Σε μίντι αρχεία, 5 χρόνια και το παραμικρό πλήκτρο που είχα πατήσει ποτέ! Πού είναι η αρχή προστασίας προσωπικώνε δεδομένωνε;

 

Edit: Η κατάρα του πρόγκραμμινγκ θα ειναι αυτό το μποζεντόρφερ, να κυνηγάς τα βελόσιτυ και τα πετάλια μήπως πάρεις το τσοχάκι λίγο ξώφαλτσα και ακουστεί αλλιώς, να ανοίγεις να κλείνεις καπάκια, να παίρνεις τα μικρόφωνα αγκαλιά να τα κόβεις βόλτες... 😅

Επεξεργασμένο από Ali Barout
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου