Προς το περιεχόμενο

Περί τεχνητής νοημοσύνης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

Μπορείτε παρακαλω να κάνετε τα signatures πιο μεγάλα, ετσι να χωράνε πραγμα?

 

Να το βάλω αυτό στην υπογραφή μου, quote απο τον συνημιτονο και ας το παιρνει οποιος διαβάζει όπως θέλει...

 

ΥΓ: εγινες καλά? Θα επαναπρογραμματισουμε το ραντεβου για την Τρούμπα ή θα πάθεις μαγουλάδες αυτή την φορα?

Έγινα. Λίγο το αναπνευστικό θα με ταλαιπωρεί, είναι αναμενόμενο, παίρνω την αγωγή και θα γίνει σφαγή. Σφαγή θα γίνει. 😂😂😂

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Freedom είπε

Μπορείτε παρακαλω να κάνετε τα signatures πιο μεγάλα, ετσι να χωράνε πραγμα?

 

 Λαμπρή ιδέα. Εγώ θα βάλω το παρακάτω:

 

"Να σου πω... αν τελειώσανε, τότε να παραγγείλουμε, όμως αποκλείεται ο Γιώργος να γυρίσει χωρίς ένα τουλάχιστον τηλεφώνημα... στο τέλος της ημέρας μπορούσε και η Κλαίρη να μην πάει, αλλά τι περιμένεις από τη κόρη του δωσίλογου;"

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vrasidas27 είπε

Πάντως @cos_dr να λέμε κ την αλήθεια αυτά του κβαντικού τα πετυχαίνεις στο γιουτιουμπι, τα δικά σου οχι. Ή θέλει να πέσεις στα βαθιά (Ντηπ γιουτιουμπι κοσπιρασι θιωρη) ή έχει πολύ έντονα τη δική σου έρευνα κ τη δική σου σφραγίδα μεσα 😂. Όπως κ να έχει επικροτω την μοναδικότητα 

Έχω κάνει ενδελεχή έρευνα και cross reference. Μερικοί εδώ με έχουν για χαζό, αγράμματο, αλλα υπήρξα επιστήμονας και καλός, κανονικός που τα παράτησε για την καλοπέραση και το ΔΗΜΌΣΙΟ Αχαχαχα . Όμως η επιστημοσυνη δεν αποβάλλεται να ξέρεις. Εξακολουθώ να ερευνώ και τα σοβαρά και τις παπαρια. Θέλει διάβασμα παιδιά. Διαβάστε. Για εσάς. Όχι για να βγάλετε μόνο κουάτλου 😂 

  • Like 1
  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Έχω κάνει ενδελεχή έρευνα και cross reference. 

Γιατί όχι cos reference ?!?!

  • Χαχα 3
  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Γιατί όχι cos reference ?!?!

cos deliverance

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, LK είπε

Από τότε κλονίστηκε και εμένα η πίστη μου στις επιστήμες.....και ενισχύθηκε στη θρησκεία.

 

 

A καλά εννοείται,εγώ έβαλα την θεία μου στην Αμερική,που ξημεροβραδΙαζοντανε στις εκκλησίες,να μεσολαβήσει για να πάρε green card μια γκομινΑ που είχα τοτενες.

Δύο χρόνια παιδεύονταν με τον νόμιμο τρόπο,ε σε πέντε μέρες την είχε.

Αρχιεπισκοπη Αμερικής γατάκια.

  • Like 1
  • Χαχα 4

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ενταξει δυνατος και ο χριστιανισμος, δε λεω, αλλα υπαρχουν και δυνατοτερες θρησκειες.

 

 Εθνικη οδος Λαμιας, 160+ κοντερ, σταματημα απο τροχομπατσο, ζητηση στοιχειων, ανοιγμα πορτοφολιου, σε εμφανη θεση η καρτα μελους Ολυμπιακου, "Καλο σας ταξιδι κυριε, και να προσεχετε"

 

 Τυχαια βγηκε το συνθημα "ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ ΜΟΥ";

  • Like 1
  • Χαχα 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, manosx είπε

 Ενταξει δυνατος και ο χριστιανισμος, δε λεω, αλλα υπαρχουν και δυνατοτερες θρησκειες.

 

 Εθνικη οδος Λαμιας, 160+ κοντερ, σταματημα απο τροχομπατσο, ζητηση στοιχειων, ανοιγμα πορτοφολιου, σε εμφανη θεση η καρτα μελους Ολυμπιακου, "Καλο σας ταξιδι κυριε, και να προσεχετε"

 

 Τυχαια βγηκε το συνθημα "ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ ΜΟΥ";

Κάνε το ίδιο κ έξω από Σαλόνικα σε καμμία Εθνική κ θα δεις αλλά αποτελέσματα ακόμα κ αν λέει 40 το κοντέρ 😂

  • Χαχα 8

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου