Προς το περιεχόμενο

Τσαμπουκάδες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Ρε άντε από εκεί ...

Κοιτα κατι τυπακια που ανοιγουν ενα θρεντ κ μετα φωναζουνε τους φιλους τους να μας κανουν ντα

 

Ξανααφτυσταποδιαςρε

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Κοιτα κατι τυπακια που ανοιγουν ενα θρεντ κ μετα φωναζουνε τους φιλους τους να μας κανουν ντα

 

 

Αμανήταν φίλος μου, θα έβριζε τις τελεκάστερ ασούμε.

Αλλά έτσι είσαστε όλα τα συστημικά παπαγαλάκια.

Βλέπετε παντού φαντάΖματα.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Αμανήταν φίλος μου, θα έβριζε τις τελεκάστερ ασούμε.

Αλλά έτσι είσαστε όλα τα συστημικά παπαγαλάκια.

Βλέπετε παντού φαντάΖματα.

Κανουμε ο,τι μπορουμε να κρατησουμε ζωντανο το θρεντ, αλλα δεν εχουμε κεφαλαιο να επενδυσουμε Φιουζιε

Ή κανα ΕΣΠΑ..

 

Ειναι κ under το αλλο που παρακολουθουσα 😆

Ολα στραβα

  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πουκάμισο σιδερώθηκε (thanks Helen), ο θερμοσίφωνας ζεστάθηκε, η μπανιέρα περιμένει.

Ελπίζω τις πρωινές ώρες που θα γυρίσω να διαβάσω κάτι άξιο των ομηρικών καυγάδων του παρελθόντος. Αν όχι...

 image.png.93e4a73cd1ee0419cc59ff8033baa73e.png

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά να ποσταρει κάποιος ένα καλό τραγούδι εδώ μέσα. Ακόμα και αν πετύχετε την μπάντα, το τραγούδι θα είναι το χειρότερο τους, παντελείς έλλειψη γούστου. Και το κορυφαίο είναι ότι τα βρίσκετε μεταξύ σας, σας αρέσουν ο ένας του άλλου αυτά που ποσταρετε, τι να πει κανείς, που να οφείλεται τόσο μαζεμένο κακό γούστο? απαιδευσιά ίσως

  • Χαχα 2

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Μια φορά να ποσταρει κάποιος ένα καλό τραγούδι εδώ μέσα. Ακόμα και αν πετύχετε την μπάντα, το τραγούδι θα είναι το χειρότερο τους, παντελείς έλλειψη γούστου. Και το κορυφαίο είναι ότι τα βρίσκετε μεταξύ σας, σας αρέσουν ο ένας του άλλου αυτά που ποσταρετε, τι να πει κανείς, που να οφείλεται τόσο μαζεμένο κακό γούστο? απαιδευσιά ίσως

Να κοιτας την παρτη σου. Ολο οι αλλοι σου φταινε. Τι νομιζεις πως εισαι? Αγιος?

  • Χαχα 3

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Μια φορά να ποσταρει κάποιος ένα καλό τραγούδι εδώ μέσα. Ακόμα και αν πετύχετε την μπάντα, το τραγούδι θα είναι το χειρότερο τους, παντελείς έλλειψη γούστου. Και το κορυφαίο είναι ότι τα βρίσκετε μεταξύ σας, σας αρέσουν ο ένας του άλλου αυτά που ποσταρετε, τι να πει κανείς, που να οφείλεται τόσο μαζεμένο κακό γούστο? απαιδευσιά ίσως

Nice try, αλλά...λίγη. Είσαι σε καλό δρόμο πάντως.👍

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, cos_dr είπε

Οι συγχορδίες που παίζεις είναι δύσκολες, περίεργες σε ΜΙΣΩ σε φθονώ και εύχομαι τα ηχεία Creative T20 II του @trolley να καούν, να μην παίζει το ένα και το άλλο να "γρατζουνίζει"!!!!

Δεν μου έχει ξανατεθεί τέτοιο πράγμα...βρε... δεν τα έχω αυτά τα ηχεία...

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, trolley είπε

Δεν μου έχει ξανατεθεί τέτοιο πράγμα...βρε... δεν τα έχω αυτά τα ηχεία...

Είναι καλά πάντως για multimedia χρήση.

 Τα πήρα επειδή τα είχε βγάλει το plaisio προσφορά, σχεδόν τσάμπα και γιατί είχαν καλές κριτικές, γιατί τα ήθελα να συνδέω το tablet, όχι τόσο το pc αν και το έχω παράλληλα συνδεδεμένο, δέχονται 2 αναλογικές πηγές και δεν είναι άσχημα άμα τα ρυθμίσεις λίγο και έχουν ωραίο design και εδώ όμως δεν είπαμε να κάνουμε τσαμπουκάδες?

 

 Βρίστε με, όλοι, πείτε πως νιώθετε για εμένα, προσβάλλετέ με θέλω να βγάλετε τσαμπουκα. Τη βρίσκω!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ❤️

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Άγιος είπε

Μια φορά να ποσταρει κάποιος ένα καλό τραγούδι εδώ μέσα. Ακόμα και αν πετύχετε την μπάντα, το τραγούδι θα είναι το χειρότερο τους, παντελείς έλλειψη γούστου. Και το κορυφαίο είναι ότι τα βρίσκετε μεταξύ σας, σας αρέσουν ο ένας του άλλου αυτά που ποσταρετε, τι να πει κανείς, που να οφείλεται τόσο μαζεμένο κακό γούστο? απαιδευσιά ίσως

(τσίμπησα)Αν μαζέψει κάποιος 40 - 50 tracks απο εδώ μέσα,φτίαξει 3 - 4 γκρούπ από μέλη, με διαφορετικό ύφος το κάθε ένα και τα πάει σε ένα στούντιο να τα ηχογραφίσει σωστά,με έναν καλό παραγωγό,παίζει να έχει από τις καλύτερες συλλογές που κυκλοφόρισαν ποτέ σε αυτήν την χώρα.Απλά πρέπει ακριβώς να έχεις άριστη μουσική αντίληψη η να το έχεις κάνει επαγγελματικά για να δείς αυτό.

 

Και βρές ένα όνομα όπως όλοι οι άγιοι,να ξέρουμε πότε γιορτάζεις.Βρέ γιούφτο,το κέρασμα σκέφτηκες όταν έφτιαχνες το προφίλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου