Προς το περιεχόμενο

Ένας χρόνος χωρίς τον Βαγγέλη Παπαθανασίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Κ αναρωτιόμανε αυτός ο πανεπιστήμονας ο Παλμός (κ αυτός μακαρίτης) δε θ'αναφερθει? 🤣

Κρατιόμουν ώρα, είπα να μην το ξεφτιλήσουμε εντελώς το θρεντ, αλλά μετά το ποστ του fusiongtr, δεν άντεξα,😄
Βίντεο-αναφοράς!😆

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Κρατιόμουν ώρα, είπα να μην το ξεφτιλήσουμε εντελώς το θρεντ, αλλά μετά το ποστ του fusiongtr, δεν άντεξα,😄
Βίντεο-αναφοράς!😆

Κακώς. Έπρεπε να αναφερθεί ώστε αν κάποιος ανακαλύψει το θρεντ το 2076 να έχει όλη τη γνώση μαζεμένη 🥲

  • Χαχα 3

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε είχαμε τον Παπαθανασίου Θεό, ειχαμε τα debates του ελληνικού κινήματος και βγαίναμε στα κλαμπ για rave και trance και καπάκι Νότης, Γαρμπή και Μαρινελα Βοσκοποuλος mix. 

 Τωρα οι νέοι μας ακούνε τραπ, έχουν Θεό τον fly lo και αμα πλακωνονται, πλακωνονται μέχρι εντατικής. Και GPT, κσι influencers, ανάπτυξη λεμέ και κλείνουν το ένα σουβλατζιδικο μετά το άλλο. Καθηλωμένοι οι μισθοι στο ΔΗΜΌΣΙΟ........ 

 

 Οι νέοι μας τον ξέρουν τον Βαγγέλη? Τους αγγίζει η μουσική του? Ας μιλήσει ένας νέος να μας πει. Ορίστε, περιμένω απάντηση 😆

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Waterfall-K mk2 είπε

(και φίλο του Παπαθανασίου....)

Δεύτερο φάουλ του Μακαρίτη.

Με εσάς εδώ, αν συνεχίσω να διαβάζω θα πετάξω τους δίσκους του.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, trolley είπε

Δεύτερο φάουλ του Μακαρίτη.

Το ότι γνώριζε τον Τουλάτο δεν λέει κάτι. Κι εγώ έχω φίλο πχ που ψηφίζει ανελλιπώς ΚΚΕ απ'τις αρχές των '80s,😳 αλλά κατά τα άλλα είναι μια χαρά "παιδί". Ο καθένας με τα πιστεύω του, αρκεί να μην μας πρήζουν τα μέζεα με αυτά (όπως θα έλεγε κι ο Ζουράρις) και γίνονται ενοχλητικοί.😌

 

9 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Τελικά ο Παπαθανασίου ήταν? 

image.png.248f4711f580e8ce1b891f2defd57b30.png

 

Δεν μπορώ να πω.😌

Πάντως, το στούντιο του στο Παρίσι μεταξύ 1991 και 1993 ονομαζόταν "Epsilon".....😌

 

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K mk2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Το ότι γνώριζε τον Τουλάτο δεν λέει κάτι. Κι εγώ έχω φίλο πχ που ψηφίζει ανελλιπώς ΚΚΕ απ'τις αρχές των '80s,😳 αλλά κατά τα άλλα είναι μια χαρά "παιδί". Ο καθένας με τα πιστεύω του, αρκεί να μην μας πρήζουν τα μέζεα με αυτά (όπως θα έλεγε κι ο Ζουράρις) και γίνονται ενοχλητικοί.😌

 

 

Δεν μπορώ να πω.😌

Πάντως, το στούντιο του στο Παρίσι μεταξύ 1991 και 1993 ονομαζόταν "Epsilon".....😌

 

 

 

Στείλε μου pm να μου πεις τι ξέρεις.Νομίζω πως είναι σίγουρα αλλα δεν θέλω να ξέρουν πως συζητάμε γι αυτό, μην μάθει κανείς πως ενδιαφέρομαι. Δεν θέλω να ξέρουν πως τα πιστεύω αυτα🤣

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Στείλε μου pm να μου πεις τι ξέρεις.Νομίζω πως είναι σίγουρα αλλα δεν θέλω να ξέρουν πως συζητάμε γι αυτό, μην μάθει κανείς πως ενδιαφέρομαι. Δεν θέλω να ξέρουν πως τα πιστεύω αυτα🤣

Έλα ρε Cos...Ο Παπ. ήταν τόσο Ομάδα Ε όσο και ο Φουράκης ή άλλοι απίθανοι που διέδιδαν τον μύθο της Ομάδας Ε.

Αυτά ανήκουν στην Χαρδαβέλλεια τηλεοπτική περίοδο, και πρέπει να αντιμετωπίζονται όπως και οι επιθεωρήσεις του Σεφερλή στο Περοκέ: μεγάλη υπομονή, κατανόηση του προβλήματος και συμπάθεια προς τους πάσχοντες.😌

 

image.png.44fc569cd9fc2cd39f9c3003bc0fc34e.png

Επεξεργασμένο από Waterfall-K mk2
  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Waterfall-K mk2 είπε

Το ότι γνώριζε τον Τουλάτο δεν λέει κάτι. Κι εγώ έχω φίλο πχ που ψηφίζει ανελλιπώς ΚΚΕ απ'τις αρχές των '80s,😳 αλλά κατά τα άλλα είναι μια χαρά "παιδί". Ο καθένας με τα πιστεύω του, αρκεί να μην μας πρήζουν τα μέζεα με αυτά (όπως θα έλεγε κι ο Ζουράρις) και γίνονται ενοχλητικοί.😌

 

Όχι ακριβώς. Για έναν άνθρωπο που πέθανε από Covid (έχοντας προφανώς την οικονομική ευχέρεια να δεχθεί ιατρικές υπηρεσίες πολύ υψηλής ποιότητας, σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου), οι συναναστροφές μα ψεκ-αποκρυφιστές θα ήταν δύσκολο να μην έχουν παίξει το ρόλο τους.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, trolley είπε

 

Με εσάς εδώ, αν συνεχίσω να διαβάζω θα πετάξω τους δίσκους του.

 

Όχι βρε.

Και ο Michael Jackson θα τραγουδούσε με τον Sotis.

Δεν είναι λόγος αυτός να πετάξεις τους δίσκους του Sotis.

 

 

 

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου