Προς το περιεχόμενο

Ένας χρόνος χωρίς τον Βαγγέλη Παπαθανασίου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πάντως μετά τη βάπτιση που ήταν στο χωριό, μερακλωσα και λέω δεν πάω να αράξω παραλία πριν γυρίσω? Και τώρα βλέπω το θέμα και λέω, δεν έφερνα εκεί το controller να αράξω να εγρσφα λίγο μουσική, τραβιέται εδω με το τοπίο. Να δείτε, τώρα θα έγραφα σαν τον ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ κάτι, ας ακούσω λοιπόν τώρα βλέποντας τη θάλασσα, λίγο ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ να μου φύγει ο νταλκας. Βάι βάι ακρίβεια, γεράματα και συντάξεις πείνας, και τι θα απογίνουμε. Ριξε ενα pad και ένα saw lead ρε Βαγγελα ΑΘΑΝΑΤΕ😢

IMG_20230528_145001.jpg

IMG_20230528_143654.jpg

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cos_dr μεχρι να καταλαβω οτι ειναι 2 φωτο, ηθελε να σε ρωτησω τι υπαρχει στο κατω δεξια μερος της (που δεν ηθελες να δουμε) κ το εκοψες 😆

 

Ωραιο μερος - καιρος για παιξιμο παντως. Παρε λαπτοπ , κοντρολλερ κ πηγαινε γραψε

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Δύο είναι?

 

Ναι. Από κινητό φαίνεται σα μια μακρόστενη, από υπολογιστή σα μια μακρόστενη που έχει κόψει το κάτω δεξιά μέρος. Απίστευτο το πόσο κοντά είναι τα κάτω μέρος της πάνω, με το πάνω της κάτω κ δε το παίρνεις χαμπάρι!

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, trolley είπε

...αν δεν κάνω λάθος έχεις φύγει...

6 ώρες πριν, LK είπε

...και εγώ έχω φύγει...

6 ώρες πριν, cos_dr είπε

...εγώ θα φύγω σε λίγο...

 

 

  • Μπερδεύτηκα 1
  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vrasidas27 είπε

@cos_dr μεχρι να καταλαβω οτι ειναι 2 φωτο, ηθελε να σε ρωτησω τι υπαρχει στο κατω δεξια μερος της (που δεν ηθελες να δουμε) κ το εκοψες 😆

 

Ωραιο μερος - καιρος για παιξιμο παντως. Παρε λαπτοπ , κοντρολλερ κ πηγαινε γραψε

Ναι όντως. Ήθελα να δείτε που έχω και τραπεζάκι για να μερακλωσω καλύτερα. Θα παίρνω και τη βάση τη X την άλλη φορά και θα γράφω στο tablet. 🤣

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cos_dr αυτή η σκιά που βλέπω στις φωτό όμως θα ήταν ιδανική για αυτό που περιγράφεις. Με ντάλα ήλιο είναι για αλλά πράγματα

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vrasidas27 είπε

@cos_dr αυτή η σκιά που βλέπω στις φωτό όμως θα ήταν ιδανική για αυτό που περιγράφεις. Με ντάλα ήλιο είναι για αλλά πράγματα

Ακριβώς. Ηταν ότι πρέπει, αφού έβαλα να ακούσω Βαγγέλη και την καταβρηκα. Θα καθόμουν μέχρι το βράδυ αλλα άρχισε να φυσάει πολύ και εκνευρίστηκα και έφυγα Χαχαχαχαχαχα 😂

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τώρα εγώ δεν ξέρω αν μπορώ να ρωτήσω γιατί έχω φύγει, αλλά έχει κανέναν κληρονόμο ο μακαρίτης ή όλα αυτά θα πάνε στην ανακύκλωση;

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου