Προς το περιεχόμενο

Όποιος δεν βαριέται το κάνει......


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πάντως άσχετα με το ερωτηματολόγιο ΠΑΝΤΑ με ενοχλούσε να πετάω φαγητό, ακόμα και όταν όλες αυτες οι ανησυχίες δεν ηταν της μόδας ή μεταπτυχιακές εργασίες.

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πάντως πιπίνι (σχετικά με σένα....) φιλενάδα έχεις... Πόσο είναι 25-26;  εκτός εάν είναι το τέταρτο ή πέμπτο μεταπτυχιακό της...😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 Πάντως πιπίνι (σχετικά με σένα....) φιλενάδα έχεις... Πόσο είναι 25-26;  εκτός εάν είναι το τέταρτο ή πέμπτο μεταπτυχιακό της...😇

Ισα με εμένα είναι η φιλενάδα μου..

ΦΙΛΕΝΑΔΑ είπα όχι φίλη.

Σαν χθες που πηγα να  πάρουμε κάτι για το σπίτι μου και αμέσως είπαμε και οι δύο "αυτό" και μου λέει η πωλήτρια  "Α! τα βρίσκεται με τη σύζυγο".

Και της λέω...."μπριτς , φιλενάδα την έχω". 😁

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LK είπε

ΦΙΛΕΝΑΔΑ είπα όχι φίλη.

Καλά ντε δεν σε είπαμε και ......        κανένας πάντως δεν θα σε παρεξηγήσει εδώ μέσα! 🤓

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Καλά ντε δεν σε είπαμε και ......        κανένας πάντως δεν θα σε παρεξηγήσει εδώ μέσα! 🤓

Να σου πω και ΤΟ κορυφαίο.

Πριν 2-3 χρόνια περπατούσαμε με την φιλενάδα κάπου στην Ολγας με Μαρτίου στη Ζαλονίκη ....ένα απόγευμα.

Με σταματάει ένας παππούς από το πουθενά και μου λέει:" Μπράβο ρε φίλε, πήρες ψηλή και όμορφη γυναίκα!! Μπράβο!".

Και του λέω , "παππου είμαι πιο μάγκας από ό,τι νομίζεις , δεν την πήρα γυναίκα, γκόμενα την έχω"...😁

Τεσπά, είναι η πρώτη γυναίκα που άντεξα / άντεξε μαζί μου 10 χρόνια και ο βασικός λόγος για  αυτό είναι ότι αυτή δεν θέλει να με παντρευτεί πιο πολύ από ότι δεν θέλω εγω. 😁

  • Like 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου