Προς το περιεχόμενο

Όποιος δεν βαριέται το κάνει......


Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, LK είπε

Με σταματάει ένας παππούς από το πουθενά και μου λέει:" Μπράβο ρε φίλε, πήρες ψηλή και όμορφη γυναίκα!! Μπράβο!".

Και του λέω , "παππου είμαι πιο μάγκας από ό,τι νομίζεις , δεν την πήρα γυναίκα, γκόμενα την έχω"...😁

 

 

'Έπρεπε να του πεις

"Που να στα λέω παππού, έχει και εξοχικό ..."

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μεχρι τωρα στην ζωη μου, δεν εχω γνωρισει γυναικα ( φιλη, γκομενα, συγγενη κ.λ.π ) που να μην ηθελε τον γαμο.

Και δεν με λες μικρο, ουτε αντικοινωνικο. Απεναντιας.🤓

  • Like 1

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Χάρης Ο είπε

Εγω παντως μεχρι τωρα στην ζωη μου, δεν εχω γνωρισει γυναικα ( φιλη, γκομενα, συγγενη κ.λ.π ) που να μην ηθελε τον γαμο.

Και δεν με λες μικρο, ουτε αντικοινωνικο. Απεναντιας.🤓

Κάνε το ερωτηματολόγιο και θα ψάξουμε μετά μαζί 😁

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη παιδες, αλλα ολες (σχεδον) το παιζουν ανετες, αλλα αμα βρουν τον μακακα , τον σβερκωνουν  και δεν τον αφηνουν με τιποτα.

Το ερωτηματολογιο εδω μεσα ειναι αχρηστο, γιατι εχει μονο μαντραχαλεους.🥴

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vrasidas27 είπε

Έχουμε μια φοβερή πιτσαρία Λούκουλος εδώ κοντά.

Δύο φορές το μήνα, ΄έρχομαι από πέντε συνοικίες μακρυά για να πάρω πίτσα από το Λούκουλο. Την έβλεπα από τότε που ήμουν 20 χρονώνε, αλλά δεν είχα αγοράσει ποτέ, μέχρι που μία μέρα λέω "ας τη δοκιμάσω, αλλιώς θα μου μείνει απωθημένο". Και ορθώς έπραξα.

 

 

  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
10 λεπτά πριν, Χάρης Ο είπε

 

Το ερωτηματολογιο εδω μεσα ειναι αχρηστο, γιατι εχει μονο μαντραχαλεους.🥴

Το ερωτηματολόγιο αφορά άλλο θέμα όχι τον γάμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συμπλήρωσα και εγώ.

 Άντε και ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ για τα μόρια και το  ΕΠΙΔΟΜΑ το ΔΗΜΟΣΙΟ

 Και αν δεν έχει διοριστεί ακόμα (αφού είναι δικό μας) να το ΔΙΟΡΙΣΟΥΜΕ το κορίτσι🤣

  • Ευχαριστώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, trolley είπε

Δύο φορές το μήνα, ΄έρχομαι από πέντε συνοικίες μακρυά για να πάρω πίτσα από το Λούκουλο. Την έβλεπα από τότε που ήμουν 20 χρονώνε, αλλά δεν είχα αγοράσει ποτέ, μέχρι που μία μέρα λέω "ας τη δοκιμάσω, αλλιώς θα μου μείνει απωθημένο". Και ορθώς έπραξα.

 

 

Υπαρχουν διαφορες προσεγγιζεις στην πιτσα.

 

Απο παραδοσιακες, η καθαρα ιταλικη με το πολυ λεπτο ζυμαρι κ πιο λιτη στα υλικα. Καλη, αλλα πολυ... αποψη. Δεν χορταινεις κ καθολου. Τεσπα.. ειναι η χιστορικαλυ κορεκτ βερσιον οποτε δε λεω αλλα 

 

Η μοντερνα με  πιο χοντρουτσικη μαλακη ζυμη που ειναι μεν χορταστικη κ μια χαρα γευση αλλα ναθινγκ του ραητ χομ αμπαουτ. Πχ πιτσα φαν στο πολυ καλυτερο

 

Για υλοποιησεις του τυπου ντομινος ή πιτσα χατ τι να πω.. Καλη σε συγκεκριμενες περιπτωσεις (οχι η χατ που ειναι τηγανιτα με τυρι) αλλα μαλλον εμπνευσμενη απο πιτσα κ οχι πιτσα

 

Κ τελος υπαρχουν πιτσες σαν το Λουκουλο, Γαληνη στα Σεπολια, Πορτοφινο στο Χαλανδρι που ειναι αυτο που λεω η καλη 80'ς Ελληνικη πιτσα (προφανως κ δεν ειναι Ελληνικη συνταγη, αλλα ετσι ηταν οι καλες πιτσαριες τοτε κ ετσι το λεω). Υλικα σουπερ, κ ζυμη ουτε λεπτη ουτε χοντρη, ουτε μαλακη ουτε σκληρη που ειναι ολα τα λεφτα κ που θα μπορουσες να παραγγειλεις μονο τη ζυμη να τη συνδυασεις με κατι αλλο

  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίτσες υπάρχουν πολλές.

 ΝΟΥΝΟΥ όμως, ένα!

 

 ΝΟΥΝΟΥ ΓΑΛΑ 400γρ | ΣΥΜΠΥΚΝΩΜΕΝΟ | Sempos.gr

Μόνο με 1,32 €😲

Συμπυκνωμένο γάλα από ΧΡΥΣΑΦΙ😃

 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου