Προς το περιεχόμενο

Nick Beggs αλήθεια πόσοι τον ξέρατε;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πολλούς ξέχασα 

Pink Floyd, Genesis, Cream ,Sting /Police, Madonna .... όλοι τους Αμερικάνοι....

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Τον τελευταίο καιρό έχω την εντύπωση ότι υπάρχει μια έντονη τάση να εκτροχιάζονται λοξοδρομούν τα threads (ήδη) από τη 2 σελίδα.

 

Έχασα την μπάλα. 😄

 

Off-topic:

Μόνο από τη συνεργασία με τον Steven Wilson τον ξέρω. Δεν έχω ακούσει κάτι άλλο.

Θα δώσω μια ακρόαση στα (αρχικά) posts.

Επεξεργασμένο από mpamps
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mpamps είπε

Έχασα την μπάλα. 😄

 

Να βοηθήσω τότενες με την μπάλα.

Άμα κερδίσουμε τον Άρη στο Χαριλάου την Κυριακή, και δεν κερδίσει ο ΠΑΟ τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκης, παίρνουμε πρωτάθλημα ασούμε.

Κατάλαβες τώρα?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, mpamps είπε

Τον τελευταίο καιρό έχω την εντύπωση ότι υπάρχει μια έντονη τάση να εκτροχιάζονται λοξοδρομούν τα threads (ήδη) από τη 2 σελίδα.

 

Έχασα την μπάλα. 😄

 

Off-topic:

Μόνο από τη συνεργασία με τον Steven Wilson τον ξέρω. Δεν έχω ακούσει κάτι άλλο.

Θα δώσω μια ακρόαση στα (αρχικά) posts.

Εγώ το εκτροχιασα αυτό.

Ξέχασα επίσης και τους who , γέννημα θρέμμα από την Αλαμπάμα.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manosx είπε

 Χωρις Βρετανια το ροκ θα ηταν φτωχοτερο, χωρις Αμερικη δεν θα υπηρχε.

 

Κορνίζα και στον τοίχο. Έβαλες τα πράγματα στην θέση τους (γιατί πάντα μπερδευόμουν, μου αρέσει το αμερικάνικο ροκ ενώ εκτιμώ περισσότερο το βρετανικό! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πήγε ο Χέντριξ που ήταν Γάλλος να παίξει στο νησί, όλοι αυτοί κάνανε κακάκια πάνω τους όμως.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Άμα κερδίσουμε τον Άρη στο Χαριλάου την Κυριακή, και δεν κερδίσει ο ΠΑΟ τον Ολυμπιακό στο Καραϊσκάκης, παίρνουμε πρωτάθλημα ασούμε.

Ναι, αλλά αν βάλεις πολύ λάδι στη βενζίνη για το πριόνι θα καπνίζει μετά, και θα λαδώσει το μπουζί. Βέβαια, αν έχεις βαριά τέλε αυτό δεν πειράζει, γιατί για να φέρεις μεταχειρισμένη λες πωλ από αγγλία πάλι θα μπλέξεις με τεlaneyo. Γι' αυτό όταν εμείς κάναμε διαφορικό λογισμό γεωμετρικά οι άλλοι κάνανε κεφαλοκλειδώματα στα αγριογούρουνα μήπως τους κάτσουν να τα περάσουν στη σούβλα. Αλλά με ένα καλό πετάλι μπροστά κάνεις δουλειά ανεξαρτήτως θράκας. Ελπίζω να ήμουν στο θέμα.

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Ναι, αλλά αν βάλεις πολύ λάδι στη βενζίνη για το πριόνι θα καπνίζει μετά, και θα λαδώσει το μπουζί. Βέβαια, αν έχεις βαριά τέλε αυτό δεν πειράζει, γιατί για να φέρεις μεταχειρισμένη λες πωλ από αγγλία πάλι θα μπλέξεις με τεlaneyo. Γι' αυτό όταν εμείς κάναμε διαφορικό λογισμό γεωμετρικά οι άλλοι κάνανε κεφαλοκλειδώματα στα αγριογούρουνα μήπως τους κάτσουν να τα περάσουν στη σούβλα. Αλλά με ένα καλό πετάλι μπροστά κάνεις δουλειά ανεξαρτήτως θράκας. Ελπίζω να ήμουν στο θέμα.

 

Ρε Αλή-τη ... :classic_biggrin:

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, LK είπε

Ξέχασα επίσης και τους who , γέννημα θρέμμα από την Αλαμπάμα.

Ξέχασες όμως τον Μπουσάρα - Μέρκιουρυ😇

...άσε πια που οι Αγγλέζοι έχουν Ινδό πρωθυπουργό και οι Σκωτσέζοι Πακιστανό!!!!!!!

Επεξεργασμένο από marathon

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου