Προς το περιεχόμενο

Βλέπατε star trek μικροί ή μόνο εγώ?


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Η αγαπημένη μου σειρά.Βεβαια ουτε διάστημα υπάρχει ούτε εξωγηινοι αλλά αυτό λίγο σημασία έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνέχεια. Και μικρός αν και όταν το έβλεπα το 80 μου έλεγε η μάνα μου αν θυμάμαι καλά πως το έβλεπε και αυτή γιστι στην ΥΕΝΕΔ το είχαν ξαναδείξει. 

 Και το βλεπω ακόμα. 

 Τα ξέρω απ έξω τα επεισόδια  TOS, τις ταινίες απ έξω τις ξέρω και αυτές και τώρα βλεπω το voyager που δεν το είχα δει, είμσι στα μισά στο netflix. 

 Και φυσικά υπάρχει διάστημα και εξωγήινοι και κάποια στιγμή θα παρουσιάσω και την δική μου έρευνα που αποδεικνύει και στους πιο δύσπιστους πως η γη ΔΕΝ είναι επίπεδη.😂

 

 Το star trek είναι το αγαπημένο μου λοιπόν και το εβλεπα μικρός και το βλέπω και μεγάλος και όσο ζω θα το ξαναβλέπω γιατί τη βρίσκω άσχημα μαζί του. 

 

 Μετά όταν ήρθε το διαδίκτυο έχω δει και ντοκιμαντέρ, reviews, συνέδρια, συνεντεύξεις, έχω διαβάσει στη memory alpha μέχρι και για τη φαρμακολογια του star trek 😀 Τα πάντα και είναι τρομερό.

 

 Αν και τα πιο μοντέρνα μου τη βαράνε σε κάποια σημεία και θα ήθελα να είχα χρόνο να διαβάσω και διάφορα βιβλία γιατί είναι ανεξάντλητο και απλώνεται ανά τις δεκαετίες σε διαφορετικές ιστορίες, timelines  και αρεσκομαι μόνο σε περιλήψεις. 

 

 Τι να πεις. 

 Με έχουν κατηγορήσει πως έχω χάσει χρόνο από τη ζωή μου τσάμπα να ασχολούμαι με τέτοια και video games😂,  έχω τσακωθεί με γυναίκες, ότι παραμελω τις υποχρεώσεις μου. 

 

 Χεσμενους τους ειχα 😀

 Star Trek για πάντα, φανατιλα 😁

 Για ομάδες δεν θα εσφαζα. 

 Για star trek θα εσφαζα 😂

 Χαχαχαχαχαχα 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζον Κόνινγκ rulez.

Space 1999

 

space1999-1.jpeg

 

 

 

Space-1999-3.jpg

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1
  • Συμφωνώ 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ηταν ολα αυτα μεχρι που βγηκε το remake του Battlestar Gallactica κ πλεον δεν εχει κανενα νοημα να συζηταμε για οποιοδηποτε αλλη σειρα sci-fi βγηκε ή θα βγει ποτε..

Περα απο την (σοβαρη) πλακα που εκανα παραπανω, το space 1999 το εδειχνε τα πρωτα του χρονια το mega? 

 

Θυμαμαι το σκαφος που φαινεται στη φωτογραφια σε μια σειρα στα πολυ πρωτα χρονια της ιδιωτικης τηλεορασης.. Αξιζει να το δει καποιος σημερα?

  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγκυρη πηγή απάντησε: 

 

Και Star Trek, και Χαβάη 5-0, και Kung Fu, και Άγιο😇, και Άγρια Δύση. Δεν χάναμε επεισόδιο. 

 

Κανένα όμως από αυτά δεν έφθασε πότε το επίπεδο που είχε η Λασι 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου