Προς το περιεχόμενο

Τι τρώτε σήμερα/τώρα?


gmoukou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Εσείς έχετεν, αλλά μας τα κρύβετεν...🙄

Θα ήταν μεγάλη μας τιμή να σας κάνομεν το τραπέζι εάν και όταν βρεθείτε στο κλεινόν άστυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SibLt είπε

Θα ήταν μεγάλη μας τιμή να σας κάνομεν το τραπέζι εάν και όταν βρεθείτε στο κλεινόν άστυ 

To κλεινόν άστυ το αποφεύγω δια ροπάλου, ούτε στο χάρτη δεν θέλω να το βλέπω. Αλλά μπορεί να γίνει κάποια εξαίρεση αν δω κάτι που να με τραβήξει προς αυτό.

Η φωτό που ανέβασες πάντως δεν βοηθάει...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

To κλεινόν άστυ το αποφεύγω δια ροπάλου, ούτε στο χάρτη δεν θέλω να το βλέπω. Αλλά μπορεί να γίνει κάποια εξαίρεση αν δω κάτι που να με τραβήξει προς αυτό.

Η φωτό που ανέβασες πάντως δεν βοηθάει...

Πάρτο απόφαση και έλα και θα σε πάμε σε ένα με πολλά Μισελέν, που δεν σερβίρει θαλασσινά, (δεδομενου ότι τα καλύτερα ψάρια και θαλασσινά είναι στη Χαλκίδα) - 

Επεξεργασμένο από SibLt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SibLt είπε

Πάρτο απόφαση και έλα και θα σε πάμε σε ένα με πολλά Μισελέν, που δεν σερβίρει θαλασσινά, (δεδομενου ότι τα καλύτερα ψάρια και θαλασσινά είναι στην Χαλκίδα) - 

Άσε ρε με τη κάμπια που θέλει και Μισελέν, καμιά χαμπέκα ζαντολάστιχο και πουλί του πέφτει.

Βάλε εσύ τα μαυρομάτικα και τα υπόλοιπα κι εγώ το τσίπουρο να τη κάμνουμε ταράτσα. λέγοντας ιστορίες δια Μουουουουουγκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Άσε ρε με τη κάμπια που θέλει και Μισελέν, καμιά χαμπέκα ζαντολάστιχο και πουλί του πέφτει.

Βάλε εσύ τα μαυρομάτικα και τα υπόλοιπα κι εγώ το τσίπουρο να τη κάμνουμε ταράτσα. λέγοντας ιστορίες δια Μουουουουουγκ

Εντάξει

Καλός φίλος είναι - και έχω περάσει πολλές ώρες ακούγοντας ωραίες μουσικές που βάζει (σε αντίθεση με εσένα παλιοπανκιό)

Μια βόλτα στην πλατεία Βαρνάβα θα τον πάμε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SibLt είπε

έχω περάσει πολλές ώρες ακούγοντας ωραίες μουσικές που βάζει (σε αντίθεση με εσένα παλιοπανκιό)

Μη ξεχάσεις να μου υπενθυμίσεις να σου δώσω ένα αυτόγραφο όταν έρθω,image.gif.02436d99e67bfcdd1fc167f8f61704ea.gif οι καλόγουστοι πρέπει να ανταμείβονται, και να ενθαρρύνονται θα έλεγα να διαδίδουν την καλή πχιοτική μουσική.image.png.1ca23c542bfa2979ddd804c42909168f.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, SibLt είπε

Εντάξει

Καλός φίλος είναι - και έχω περάσει πολλές ώρες ακούγοντας ωραίες μουσικές που βάζει (σε αντίθεση με εσένα παλιοπανκιό)

 

 

Μαυρομάτικα με κάμπιες δεν με ακούγεται καυλός συνδυασμός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Μαυρομάτικα με κάμπιες δεν με ακούγεται καυλός συνδυασμός

Ανάλογα από ποια μεριά το βλέπεις το θέμα. Αν το βλέπεις σαν κάμπια, είσαι ok. Αν το βλέπεις σαν μαυρομάτικο πανκ φασόλι, τον ήπιες...

 

image.png.970469de2e189c1ba89112f06bd5988f.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Μη ξεχάσεις να μου υπενθυμίσεις να σου δώσω ένα αυτόγραφο όταν έρθω,image.gif.02436d99e67bfcdd1fc167f8f61704ea.gif οι καλόγουστοι πρέπει να ανταμείβονται, και να ενθαρρύνονται θα έλεγα να διαδίδουν την καλή πχιοτική μουσική.image.png.1ca23c542bfa2979ddd804c42909168f.png

Έλειψη χιούμορ και ψηλομήτικο post 

Απολύεσαι και καταδικάζεσαι σε μια βδομομάδα υποχρεωρικής ακόρασης RS 

Επεξεργασμένο από SibLt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου