Προς το περιεχόμενο

Θα έρθουν κάποτε οι Red Hot Chili Peppers;


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν πειραζει θα ερθουν οι...Scorpions,ηρθε και η Samantha Fox μη τα θελουμε και ολα δικα μας... :) :P :P :P

 

Εχω ΣΙΓΟΥΡΕΣ πληροφοριες οτι οι RHCP θα παιξουν στο ΟΑΚΑ στις 16 Ιουνιου 2039!!

 

Υπομονη ως τοτε...(η αλλοιως η Easy Jet να'ναι καλα....)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RHCP για φέτος ξεχάστε το, κατ αρχάς έχουν δηλώσει πως δεν πρόκειται να κάνουν κανένα Live αυτό το καλοκαίρι και δεύτερον το Σεπτέμβρη μπαίνουν πάλι στο studio.

 

Υπομονη ως τοτε...(η αλλοιως η Easy Jet να'ναι καλα....)

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ΣΙΓΟΥΡΕΣ πληροφοριες οτι οι RHCP θα παιξουν στο ΟΑΚΑ στις 16 Ιουνιου 2039!!

 

Προφανώς θα έρθουν για να παίξουν support για τους Rolling Stones γιατί τότε θα έρθουν Ελλάδα στα πλαίσια του "An even more unbelievably bigger bang than the big bang" tour  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mην το πολυγελάτε για αυτούς που έρχονται τελικά στην (Αγ)Ελλαδίτσα... αυτά λέγαμε κι εμείς όταν έρχονταν οι Ramones στην Αθήνα 89 και μετά ("άντε, θα τους δω του χρόνου - άντε, θα τους δω του χρόνου") και τελικά πήραμε το... μπαούλο. :'( Πάντως, δεν νομίζω ότι θα πρέπει να υπάρχει ροκ φαν που να μην έχει πάει Reading - Donington - Glastonbury - Pinkpop.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη  , αλλα οι βαζ....εεε οι παναθηναικοι εφεραν για τα  100 (χαχα) χρονια στο μπασκετ τον .....Γιαννη Βογιατζη  :o  και εσεις περιμενετε τους RHCP ???

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πέρσυ επαιζαν ονοματαρες στη Βουλγαρια που ακομα και με αμαξι πας...Διπλα ειναι...Εγω πάντως ενα ευρωπαικό φεστιβαλ θα το τιμησω φετος... ;D

 

 

PS:  Αμαν με αυτους τους Peppers καθε χρονο τα ιδια...Θα ερθουν σε 10 χρονια και θα εχει βαρεθει το κοινο να περιμένει.... ;D ;D

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σεις  παρτε το χαμπαρι ,τα μεγαλα συγκροτηματα ξερουν οτι εδω

ειμαστε πολυ προχωρημενοι μουσικα και γιαυτο δεν ερχονται αν δεν

εχουν γινει  60 ετων.

Να εχουν εμπεδωσει καλα τα τραγουδια τους πρωτα.........

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όταν θα είναι έτοιμοι για να το διαλύσουν... RATM ας πούμε.... Ο Κιέδης έπρεπε να περάσει απ την πατρίδα του όμως. Δεν του το συγχορώ.  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όταν θα είναι έτοιμοι για να το διαλύσουν... RATM ας πούμε.... Ο Κιέδης έπρεπε να περάσει απ την πατρίδα του όμως. Δεν του το συγχορώ.  :-X

 

Ο Kiedis δεν έχει καμία σχέση με την Ελλάδα, Οι ρίζες του είναι από Λιθουανία, αυτός ο μύθος είναι άλλο ένα προϊόν Ελληνικής μεγαλομανίας. 

 

Ρε παιδιά κάτι άλλο, όλο παράπονα είμαστε αλλά όταν έρχεται φρέσκο αίμα από συγκροτήματα τα μαγαζιά έχουν 20-30 άτομα, ενώ όταν έρχονται οι scorpions και οι iron maiden τα στάδια γεμίζουν! Μήπως παίρνουμε αυτό που μας αξίζει? Πάντως εγώ αν ήμουν διοργανωτής μετά από τις πρόσφατες εμπειρίες δεν θα ρίσκαρα πλέον τα λεφτάκια μου την στιγμή που ο κόσμος δεν στηρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου