Προς το περιεχόμενο

Hotel California Guitar Solo Cover


christoforos98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ καλη προσπαθεια!

 

Φαινεται ποσο πολυ δουλευεις την τεχνικη σου. Καποιες λεπτομερειες με την φυσικοτητα στη ροη, και καποιες μικρολεπτομερειες στην τεχνικη σε κρατανε απο το να χαρακτηριστεις αψογος, κατ' εμε.

 

Συνεχισε με αυτον τον ρυθμο!

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα ! Σημερα ειπα να δοκιμασω το hotel california. Θα ηθελα να μου πειτε λιγο πως σας φαινεται ο ηχος διοτι τον εχω φτιαξει μεσω guitar rig 5 pro και γενικοτερα η τεχνικη μου.Ευχαριστω εκ των προτερων και θα με βοηθούσε αρκετα εαν κανατε εγγραφη στο καναλι

 

Ωραιο το σολο αλλα δεν καταλαβα σε τι θα σε βοηθουσε αρκετα αν κανουμε εγγραφη στο καναλι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το σολο αλλα δεν καταλαβα σε τι θα σε βοηθουσε αρκετα αν κανουμε εγγραφη στο καναλι σου

Youtube musician είναι ο άνθρωπος ένα subscribe όλοι το θέλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Youtube musician είναι ο άνθρωπος ένα subscribe όλοι το θέλουν.

Αστον να το γραψει οπως θελει εκεινος(γιατι το θελουν).....

Λες να μην το κατάλαβα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή προσπάθεια.

η μόνη ένσταση ότι τα σοβαρά σηκώματα χτυπούσαν το στόχο πάντα πιό αργά από όσο έπρεπε (ή τουλάχιστον είμαστε συνηθισμένοι)

 

(τα περι ροής που έγραψε ο Νίκος, ισχύουν φαντάζομαι σε όλα τα covers που το σόλο πρέπει να βγεί νότα νότα)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, Χριστοφορε! Ωραία κιθάρα, ωραίος ήχος! Guitar rig Ε; Δεν το έχω χρησιμοποιήσει είναι η αλήθεια... έχω κολλήσει με τα πετάλια...  ;D

 

Εγώ πάντως γράφτηκα και πάτησα και την καμπανούλα! Δίνει κουράγιο για να συνεχίσει να κάνει αυτό που κάνει! Και από τη στιγμή που είναι καλό, γιατί να μην το υποστηρίξουμε;  ;)

“I believe every guitar player inherently has something unique about their playing. They just have to identify what makes them different and develop it.” - Jimmy Page

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως γράφτηκα και πάτησα και την καμπανούλα! Δίνει κουράγιο για να συνεχίσει να κάνει αυτό που κάνει! Και από τη στιγμή που είναι καλό, γιατί να μην το υποστηρίξουμε;  ;)

Κουραγιο λοιπόν δίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου