Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Λουκ του σι λαίμαι, θα μπορούσες και να έχεις φάει μια μοζάικ λαίμαι και πάλι θα έψαχνες γιατί ο Βλάκμουρ, όχι μόνο δεν είχε ποτέ  R'N'B  μπάντα, αλλά και γιατιί ο Καυμένος χάνει και κερδίζει συνέχεια κιλά

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαθε μπαλιτσα λεμεεεεεεεεεε.......

 

Πραγματικά, πότε θα βγάλω μια αστυνομία γούτσου- γούτσου και θα μαζέψω όλους τους τύπους που ακόμα ακούνε Χαμουνδ, δεν ξεύρω. Κάτι Ντορς, ΔΠ, Λυνερδε σχοινέ και κάτι τύπους του στυλ Καμήλ, Άλανε Πρασόνε, Βαγγέλη Παπακωνσταντίνου και Παπατανατσίου, Στυξ, Σταξ και B.o.c............σκούπα, φαράσι και ανακύκλωση ρε  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

welcome back... αχ... είμαι συγκινημένους ο άνθρωπας... :'( :-* ;D

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

welcome back... αχ... είμαι συγκινημένους ο άνθρωπας... :'( :-* ;D

 

Δε βαριέσαι, επαέ χαρίζουν κιθάρες squier  μάλιστα, δεν πειράζει, εγώ θα φωνάξω στο επόμενο και τελευταίο μου λίβε το Κιθ και να δεις που θα έρθει και δεν έχει καμιά σημασία, απλά γιατί θα παίξουμε μουσικούλα

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους μ' άφησαν λίγο τα θηριάκια (οι δίχρονες δίδυμες ανηψιές μου) να ηρεμήσω και να ακούσω κι εγώ λίγο μουσική, αφού πριν πάνε για ύπνο είχαν ανέβει και οι δύο πάνω μου και πηδούσαν με τα πόδια τους στο στήθος μου ενώ ήμουν ξάπλα στο χαλί.

 

Να είστε πάντα καλά Βάγια μου και Βασιλική μου, κι ας μου πατήσατε την καρωτίδα με τα χορευτικά σας. :)

 

Από τον "Τάτο σας" αυτό.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου