Προς το περιεχόμενο

Fulltone Soulbender 2 output volume


apos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Το EHX tortion εχει input impedance 1M οποτε δε θα πρεπε να ειναι θεμα (εφοσον το TBP Polytune ειναι off)

 

Εγω εχω volume drop θεμα με ενα deluxe electric mistress - αναλογα που παει ειναι λιγο καλυτερα η λιγο χειροτερα - ή αυτη την εντυπωση εχω τουλαχιστον, δλδ η διαφορα δεν ειναι δραματικη.

 

Αλλα αυτο ειναι drop - αν εισαι πανω απο Unity θα σου λεγα να γλιτωσεις τον εαυτο σου απο τσαμπα νοητικη κουραση και απογοητευση και να ευχαριστηθεις το πεταλι σου - ειναι και μενα μεσα στα υποψηφια που θα θελα να παρω καποτε. ΑΠλως προσεχε καμια φορα το θεμα της εμπεδησης και εισαι all set. Στην τελικη αν κανει ΜΙΑ δουλεια και την κανει καλα τοτε τι να το κανεις και το υπερβολικο boost - παρ το απο άλλο πεταλι

 

 

Αν δοκιμασεις τπτ η εχεις εξελιξη στειλε ενα report - κλασικα παντα συνιστω ενα γρηγορο e-mail στον κατασκευαστη να σου φυγει και η ιδεα οτι μπορει να εχει προβλημα (που ειναι ισως χειροτερο και απο το να εχει προβλημα με βαση το ποσο αναλωνεσαι :) ))

 

Η αλήθεια είναι ότι η... αλήθεια πρέπει να κρύβεται στο Unity Gain! :) Απλά ξέρεις μώρε πώς πάει... Χαμηλώνεις μετά το tubescreamer για να ματσάρεις το gain, χάνει - ή νομίζεις ότι χάνει :) - σε χαρακτήρα κτλ κτλ. Κολλήματα :) Αλλά ναι, γενικά έχεις πολύ δίκιο σε αυτά που έγραψες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου