Προς το περιεχόμενο

computer recording software


quizzzzzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ηθελα την βοηθεια σας πανω σε αυτο το θεμα που πιο αναλυτικα ειναι πως θα ηθελα ενα απλο software για ηχογραφιση χωρις να εχει virtual instruments κλπ. ψαχνω στο thomann ψαχνω παντου ολα εχουνε τα κερατα τους. εχω δοκιμασει κατα καιρους αρκετα προγραματα (reason,tracktor,abledon)αλλα η αληθεια ειναι πως ψανω κατι πολυ απλο να καινει μονο audio recording,dynamics,equalizers εχω κοιταξει και στο synthtopia αλλα δεν εχω την εμπειρια να διαλεξω κατι που δεν υπαρχει σε καταστηματα χωρις να παρω μια γνωμη. ετσι αποφασισα να παρω την βοηθεια σας. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να μου στειλεις το link να το καταιβασω αν μπορεις η να μου στειλεις την σελιδα για να μπω να το καταιβασω εγω? εχω δοκιμασει πολα αυτο θα με πειραξει? ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση σου.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μπορεις να μου στειλεις το link να το καταιβασω αν μπορεις η να μου στειλεις την σελιδα για να μπω να το καταιβασω εγω? εχω δοκιμασει πολα αυτο θα με πειραξει? ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση σου.

 

:)

Εδώ είσαι: [ur=http://www.fuckinggoogleit.com/]ΚΑΝΕ ΚΛΙΚ[/url]

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να μου στειλεις το link να το καταιβασω αν μπορεις η να μου στειλεις την σελιδα για να μπω να το καταιβασω εγω? εχω δοκιμασει πολα αυτο θα με πειραξει? ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση απαντηση σου.

 

:)

 

http://www.reaper.fm/download.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, μα δεν είναι και ΤΟΣΟ δύσκολο να σκεφτείς:

 

θέλω ένα λογισμικό που λέγεται reaper, από πού άραγεΣ να το κατΑΙβάσω;;;

 

αααααααααααααααααααααααααααααα.... έχω μια ιδέα!!!!

 

ας βάλω στο google

 

reaper download

 

να δω ΜΠΑΣ και μου βγάλει κάτι σχετικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου