Προς το περιεχόμενο

SOUL FINGERS - I'm A Good Woman


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Μάιστα... μάιστα... Ωραίο βίντεο που αναδεικνύει τον ντράμερ (τον μισό και για λίγα δευτερόλεπτα στην αρχή)  ;D

 

Εμένα αυτό που ακούω μου αρέσει  8)

 

 

ΥΓ: Απ' ότι βλέπω (ή μάλλον δεν βλέπω) και τον κιθαρίστα τον έφαγε η σκηνοθετική μαρμάγκα.

 

Ως εκ τούτου έχω κάποιες υπόνοιες για την ταυτότητα του σκηνοθέτη  ;D 8) :-*

 

Α, και πες στον τετράχορδο σας να πάρει κάνα παππούδο fender κσύλο- για λόγους image δηλαδή, όχι για τίποτα άλλο. Από ήχο/ παίξιμο ήταν καμπάνα.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Ρε π$%^#η μου μ' αυτά τα ξεκούρδιστα πνευστά.

 

Έλα, μην γίνεσαι τόσο σκληρός.  ;D

 

Είναι σαφέστατα καλύτερα, από προηγούμενα βίντεο του Χάρη που θυμάμαι.

 

Όπως και να το δεις, οι... καραμούζες έχουν βαθμό δυσκολίας- να φυσάς όλη την ώρα, να σαλιώνουν... μπρρρρ  ;D

 

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιοι οι Soul fingers !!Η κοπελα στα φωνητικα (που τραγουδαει το κομματι ) εχει πολυ ωραια χροια ,παταει καλα στις νοτες και γενικα τοχει!!

Η μπαντα απεκτησε ωραιο κιθαριστα νομιζω !!Ο Χαρης groovαρει ωραια!!Μπραβο παιδες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουγεται πιο σφιχτη και δεμενη η μπαντα και οπως ειπε κι ο ογκολιθος(Τερρυ)

τα πνευστα ειναι καπως πιο "κουρδισμενα" απο πιο παλια βιντ.

Ακουγεται πιο προβαρισμενη και γκρουβατη.

Θα συμφωνησω και με τον Περη για τη χροια της κοπελας,ωραια.

Οσο για την κιθαρα με φανηκε γνωριμη στην εισαγωγη,μετα που το ειπε ο Θεμος

σιγουρευτηκα.Εγγυηση ο Στεφ.

Ρυδμ σεξιον,για να ειμαστε και στο πνευμα των ημερων,δεν ξερω/δεν απαντω ;D(ωραιο ειναι και τουτο).

Γενικως βελτιωμενοι και δυνατοι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Terry: Ο σκηνοθέτης - φέραμε τον Σκορτσέζε αυτή τη φορά, εγώ ασχολούμαι μόνο με μεγάλες παραγωγές - είδε ότι δεν μπορούσαν να χωρέσουν 10 νοματαίοι στο πλάνο κι αποφάσισε να δείξει μόνο τους πιο ωραίους! Όσο για τον μπασίστα μας, είναι της "μοντέρνας" σχολής και δεν αλλάζει με τίποτα. Αυτά τα νέα παιδιά... ;D

 

@ Nestoras: Οι πνευστοί μας είναι πολύ καλοί παίκτες, αλλά και οι καλοί παίκτες χρειάζονται πρόβες. ;)

 

@ pericles & gvour: Θεκνς για τα καλά σας λόγια. Γιώργο θα στείλω τους χαιρετισμούς σου στον Γιώργο.

 

Ευχαριστούμε για τα σχόλια κύριοι.  :)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@ Nestoras: Οι πνευστοί μας είναι πολύ καλοί παίκτες, αλλά και οι καλοί παίκτες χρειάζονται πρόβες. ;)

 

Φυσικά και είναι, το είχα δει και από κοντά. Εκείνο που πρέπει να κάνουν (όπως όλοι οι πνευστοί) είναι να κουρδίζουν τα φυσερά τους στο pitch.

Όσο για τη Γίτσα το είπε πολύ καλά το κομμάτι, που είναι βέβαια και καταπληκτικό.  ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου