Προς το περιεχόμενο

Mike Keneally. Δεν είναι φοβερός;


Alchemist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποια στιγμή είχα δει ένα DVD από live του Steve Vai. Τότε μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση ο δεύτερος κιθαρίστας που ήταν στη σκηνή μαζί με τον Vai και τελικά έμαθα πρόσφατα ότι πρόκειται για τον Mike Keneally.

 

Θα ήθελα τη γνώμη σας. Δεν είναι φοβερός κιθαρίστας; Και όχι μόνο δηλαδή...

Μου αρέσει πάρα πολύ ο τρόπος που κρατάει την πένα, τρελάθηκα όταν τον είδα να πετυχαίνει ακριβώς μαζί με τον Vai τα διάφορα εφφέ, άκουσα και προσωπικές του δουλειές που τις βρήκα ωραιότατες, έμαθα και ότι ήταν για χρόνια κιθαρίστας και πληκτράς στη μπάντα του Frank Zappa για να δέσει το γλυκό!

 

Μπορείτε να δείτε περισσότερα στο προσωπικό του site.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έκανε εντύπωση στο G3 το πρώτο παρόλο που δεν έπαιζε πρωταγωνιστικό ρόλο.Αν και κάποιος έπρεπε να παίξει τις δυσολίες :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έκανε εντύπωση στο G3 το πρώτο παρόλο που δεν έπαιζε πρωταγωνιστικό ρόλο.Αν και κάποιος έπρεπε να παίξει τις δυσολίες :lol: :lol:

Το να παίζεις δηλαδή δισολίες με τον Vai είναι το απλό μέρος; 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έκανε εντύπωση στο G3 το πρώτο παρόλο που δεν έπαιζε πρωταγωνιστικό ρόλο.Αν και κάποιος έπρεπε να παίξει τις δυσολίες :lol: :lol:

Το να παίζεις δηλαδή δισολίες με τον Vai είναι το απλό μέρος; 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol:

 

To δευτερο μισό του ποστ το διάβασες ή κορόιδεψες :lol: :lol: :wink:

Το παλικάρι δεν ξεδίπλωσε όλο το ταλέντο του :D :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θεός ο τύπος! Και είναι all around μουσικός παίζει και καλά πλήκτρα. Είναι και γεννημένος την ίδια μέρα με μένα. :D . Δυστυχώς οι ομοιότητες τελειώνουν εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου