Προς το περιεχόμενο

Epiphone & Service


lsega

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια έχω μια μεταχειρισμένη EPIPHONE LES PAUL ULTRA και μου χάλασε το διακοπτάκι μπορεί να μου πει κανείς που μπορω να βρω και να το αλλάξω μόνος μου και επίσης ποιος είναι ο επισημος dealer εδω στην Ελλάδα.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά όλους όσους απαντήσουν (τα μέγιστα στον Janick που πάντα βοηθάει μερικά στραβάδια σαν εμένα π.χ. που τωρα στα γεράματα αποφάσισα να μάθω να παίζω ηλεκτρικ. κιθάρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις γνήσιο epiphone! Δεν είναι πολυ καλής ποιότητας! Η θα πάρεις gibson (αν θές να το πληρώσεις ακριβά) ή κάποιο switchcraft π.χ. που θεωρούνται κορυφαίοι διακόπτες!

Εαν δεν βρεις εδώ switchcraft ψάξε σε κάποιο eshop, αν και από ότι είδα τα φέρνει η Omikron Control!! 8)

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια έχω μια μεταχειρισμένη EPIPHONE LES PAUL ULTRA και μου χάλασε το διακοπτάκι μπορεί να μου πει κανείς που μπορω να βρω και να το αλλάξω μόνος μου και επίσης ποιος είναι ο επισημος dealer εδω στην Ελλάδα.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά όλους όσους απαντήσουν (τα μέγιστα στον Janick που πάντα βοηθάει μερικά στραβάδια σαν εμένα π.χ. που τωρα στα γεράματα αποφάσισα να μάθω να παίζω ηλεκτρικ. κιθάρα)

 

Ο αντιπρόσωπος είναι το Bon Studio μα θα σου πιάσουνε τον ποπό.Ψάξου κάπου αλλού εάν βρείς διακόπτη καλύτερης ποιότητας δεν είναι τόσο δύσκολο να το αντικαταστήσεις και μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου