Προς το περιεχόμενο

Κιθαρα με διαταξη S-H ?


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

 

Απο παντα θυμαμαι να εχω ως προτυπο κιθαρας μια ηλεκτρικη τυπου jackson με εναν μονο επανω και ενα διπλο κατω.....αν δε ηταν ο μονος και σε πλαγια θεση τα εδινα ολα...

 

Απο την αλλη εχω συνηθισει μανικια ibanez απιστευτα λεπτα δλδ...

 

Εν κατακλειδη και μην γνωριζοντας καποια εταιρεια που να εχει καποιο μοντελο με αυτα τα specs η λυση custom οργανου αποτελει μονοδρομο...

 

Η ερωτηση μου λοιπον εχει ως εξης...υπαρχει καποια εταιρεια που μου διαφευγει η καποια εταιρεια που να φτιαχνει custom οργανα με σχετικα χαμηλο κοστος ??

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βεβαια....απλα απεχει πολυ το μανικι της απο τα prestige που εχω συνηθισει συν οτι θα μπλεξω και με αλλαγη floyd ενω παραλληλα ψαχνω κατι σε rosewood ταστιερα*** καθως maple εχω ηδη...

 

 

Ξεχασα να το αναφερω :-)***

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή ίσως;;

http://www.thomann.de/gr/charvel_pro_mod_san_dimas_style1hs_hts.htm

Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο κοντά είναι το μανίκι σε αυτό που θές.  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Απο παντα θυμαμαι να εχω ως προτυπο κιθαρας μια ηλεκτρικη τυπου jackson με εναν μονο επανω και ενα διπλο κατω.....αν δε ηταν ο μονος και σε πλαγια θεση τα εδινα ολα...

 

Απο την αλλη εχω συνηθισει μανικια ibanez απιστευτα λεπτα δλδ...

 

Εν κατακλειδη και μην γνωριζοντας καποια εταιρεια που να εχει καποιο μοντελο με αυτα τα specs η λυση custom οργανου αποτελει μονοδρομο...

 

Η ερωτηση μου λοιπον εχει ως εξης...υπαρχει καποια εταιρεια που μου διαφευγει η καποια εταιρεια που να φτιαχνει custom οργανα με σχετικα χαμηλο κοστος ??

 

Ευχαριστω

 

http://carvinbbs.com/viewtopic.php?t=28341&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=49f8e4bb30d613ccdbd3edde007ea585

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Απο παντα θυμαμαι να εχω ως προτυπο κιθαρας μια ηλεκτρικη τυπου jackson με εναν μονο επανω και ενα διπλο κατω.....αν δε ηταν ο μονος και σε πλαγια θεση τα εδινα ολα...

 

 

zglesphor1.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ομορφη η esp ! η μονη που βρηκα που ηταν στο γουστο μου ειναι ESP M-II Deluxe

 

με rosewood original floyd κ μυτερο σχημα στα κλειδια - ακριβως αυτο !!

 

αλλα πως να τη φερω μεσω ebay ???? τελωνεια κλπ ! για αυτο ελεγα για καμμια λυση μεσω ευρωπης ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου