Προς το περιεχόμενο

Βαθμολογηστε το σολο μου


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις δικιο σε ολα, δεν μου αρεσε αλλα εμεινα γιατι ειναι καλοι φιλοι. Ελπιζω φετος να ανεβασουμε ποιοτικα βιντεο και οχι κουτουρου!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν προτείνετε στην τραγουδίστρια να μάθει ντραμς; Έτσι θα καταφέρετε δύο καλά με μία κίνηση.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν προτείνετε στην τραγουδίστρια να μάθει ντραμς; Έτσι θα καταφέρετε δύο καλά με μία κίνηση.

Σκληρε ;D

 

Γι αυτες τις συνθηκες, μια χαρα σου βγηκε το σολο.

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω digisilence. Σατριγιαννη αυτην ας την παρει ο ντραμμερ χωρις πολεμο, δεν ειναι ο τυπος μου.

 

Δες εδω  8)

 

typeofwoman.jpg.9ec06d35c10abf0f59764c769d67b75b.jpg

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω digisilence. Σατριγιαννη αυτην ας την παρει ο ντραμμερ χωρις πολεμο, δεν ειναι ο τυπος μου.

 

Δες εδω  8)

 

 

Αυτη ειναι η πρωην μου, με παρατησε για ενα μπασιστα  :'(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συλληπητηρια μου φιλτατε. Αλλα νομιζω δεν εχει τελειωσει η ζωη, στο τελος οι παντες γυρνανε σε μια κιθαρα.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου