Προς το περιεχόμενο

Καταργειστε τους νομους της θερμοδυναμικης...


fenderiarhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

    Χτες το βραδυ εκανα rewire την πεταλιερα μου, ωστε να την κανω καπως πιο τακτοποιημενη, καθαρισα περιττα καλωδια, τακτοποιησα τις απειρες παροχες του onespot και κατεληξα σε αυτο:

 

phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha1_zpsad989e1b.jpg

 

Ωστοσο οπως δοκιμαζα τα πεταλια, παω να ελεγξω το OCD και ενω το βυσματακι του onespot δεν ηταν στο βυσμα της τροφοδοσιας του OCD αυτο δουλευε κανονικα. Ιδου και η σχετικη φωτογραφια στην οποια δεν κρυβεται καποιο αλλο κρυφο τροφοδοτικο η κολπο κλπ:

 

phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha_zps87761f64.jpg

 

 

Πριν λοιπον απευθυνθω στη Ραχηλ Μακρη προκειμενου να καταθεσει ερωτηση στη βουλη και πριν αναδειχθω σε παγκοσμιο ΔΕΔΗΕ που θα μας απαλλαξει απο τους καθε λογης Φωτοπουλους, σε τι μπορει να οφειλεται αυτο?

 

Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι να παιρνει ρευμα απο καποιο διπλανο πεταλι μεσω των jack εισοδου η εξοδου????

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To ακομα πιο περιεργο ειναι οτι εαν βαλω το βυσμα της τροφοδοσιας στην αντιστοιχη υποδοχη 9v του ΟCD το πεταλι δεν δουλευει........ ??? ??? ??? ??? ???

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεβίδωσέ το και αν δεν έχει μπαταρία μέσα, είσαι κοντά σε Νόμπελ φυσικής.  ;D

 

Ακομα, νομιζω, δεν εχω φτασει σε τετοια επιπεδα διανοητικης εκπτωσης......Δεν υπαρχει μπαταρια μεσα στο πεταλι.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα, νομιζω, δεν εχω φτασει σε τετοια επιπεδα διανοητικης εκπτωσης......Δεν υπαρχει μπαταρια μεσα στο πεταλι.

 

Ούτε εγώ πιστεύω ότι έχεις φτάσει. παρόλα αυτά, κάνε το.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει bluetooth? ;D ;D ;D

 

Οχι αλλα η πεταλιερα μου βρισκεται στην ταρατσα ενος κτηριου με σημα το μηλο στο Cupertino

της California

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Χτες το βραδυ εκανα rewire την πεταλιερα μου, ωστε να την κανω καπως πιο τακτοποιημενη, καθαρισα περιττα καλωδια, τακτοποιησα τις απειρες παροχες του onespot και κατεληξα σε αυτο:

 

phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha1_zpsad989e1b.jpg

 

Ωστοσο οπως δοκιμαζα τα πεταλια, παω να ελεγξω το OCD και ενω το βυσματακι του onespot δεν ηταν στο βυσμα της τροφοδοσιας του OCD αυτο δουλευε κανονικα. Ιδου και η σχετικη φωτογραφια στην οποια δεν κρυβεται καποιο αλλο κρυφο τροφοδοτικο η κολπο κλπ:

 

phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha_zps87761f64.jpg

 

 

Πριν λοιπον απευθυνθω στη Ραχηλ Μακρη προκειμενου να καταθεσει ερωτηση στη βουλη και πριν αναδειχθω σε παγκοσμιο ΔΕΔΗΕ που θα μας απαλλαξει απο τους καθε λογης Φωτοπουλους, σε τι μπορει να οφειλεται αυτο?

 

Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι να παιρνει ρευμα απο καποιο διπλανο πεταλι μεσω των jack εισοδου η εξοδου????

 

Ε δεν έχει και τεράστια σχέση με τη θερμοδυναμική. Μάλλον με την ηλεκτροδυναμική ή την απλή ηλεκτρολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν έχει και τεράστια σχέση με τη θερμοδυναμική. Μάλλον με την ηλεκτροδυναμική ή την απλή ηλεκτρολογία.

 

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A0%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%BF%CF%82_%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%BF%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82_%CE%BD%CF%8C%CE%BC%CE%BF%CF%82

 

Χωρις πλακα τωρα υποπτευομαι καποιο daisy chain..........αλλα πως???

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μα αυτό υποτίθεται ότι από κάπου τροφοδοτείται απλά δεν το ξέρουμε. Για αυτό λέω απλή ηλεκτρολογία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου