Προς το περιεχόμενο

the WISEND ~ that's my way. Πείτε μου τη γνώμη σας!


Muzart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και δεν πολυακουω το ειδος,ειναι πολυ ενδιαφερουσα η ατμοσφαιρα του βιντεο και ο ηχος ενδιαφερον! Αλλα ρε παιδια (κ το λεω καλοπροαιρετα εντελως)με αυτη τη προφορα,δε καταφερα να το ακουσω μεχρι το τελος!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη προφορά έχουμε θέμα, αλλά στη τελική αν το σχέδιο παίζει να είναι διεθνές, μάλλον λίγοι θα προβληματιστούν. Το άσθμα με θυμίζει κάτι από  John Cale , απλά βρίσκω πως κάπου θα ήθελε κάποιο ξέσπασμα, ή κάποιες εξάρσεις πιο έντονες.

Το ο βίνδεο πραγματικά κόβει την ανάσα, αν και οι παλουκάριδες φοράνε συρματόσχοινο ασφαλείας.

 

Ενδιαφέρον, δώσε και άλλα πράγματα για να έχουμε σφαιρική άποψη.

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν πολυακουω το ειδος,ειναι πολυ ενδιαφερουσα η ατμοσφαιρα του βιντεο και ο ηχος ενδιαφερον! Αλλα ρε παιδια (κ το λεω καλοπροαιρετα εντελως)με αυτη τη προφορα,δε καταφερα να το ακουσω μεχρι το τελος!

Μόνο προφορά; Εγώ δεν μπορούσα να καταλάβω σε τι γλώσσα τραγουδάει.  ???

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι

 

μ' αρέσει : το κομμάτι, η ενορχήστρωση, η μελωδική γραμμή, to μινιμαλ ύφος έως το τέλος (δεν μου λείπει να ακούσω εξάρσεις δηλ)

 

δεν μ' αρέσει: η μίξη (τα τύμπανα και η φωνή / φωνές ακούγονται χάλια και άνισα). Πιστεύω ότι αν είχε γίνει καλύτερη παραγωγή, μπορεί και η κακή προφορά του τραγουδιτή να "πέρναγε" σαν εκκεντρικότητα, αλλά και πάλι δεν ξέρω. Δουλέψτε λίγο πάνω στον ήχο και στα αγγλικά σας.

Post ιδέες έχετε και μάλιστα στη σωστη κατεύθυνση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M`αρεσει , θυμιζει Joy Division(χωρις τα ξεσπασματα του Ian Curtis) ,λιγο reverb στη φωνη παραπανω ..ισως κατι σε "hall reverb",για τα περι προφορας αναφερθηκαν παραπανω,εκτος αν ειναι επιτηδευμένα ετσι.

 

 

Samy ,δεν νομιζω να φορανε ζωνη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους όσους είχατε τη διάθεση να σχολιάσετε το κομμάτι μας! Είναι σημαντικό να γνωρίζουμε τη γνώμη όσων περισσότερων γίνεται ώστε να προσπαθούμε κάθε φορά για κάτι καλύτερο, σε ότι αφορά την προφορά ομολογώ οτι είναι ένα δύσκολο εμπόδιο αλλά γίνεται μεγάλη προσπάθεια βελτίωσης !

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου