Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

rrr.gif

 

 

Φίλοους υπάρχουν και τα μπιλού χάπια λαίμαι, επίσης για δες μήπως έχεις φάει κόλλημα με το Γκίλαν και δεν σε αναπτερώνει το ανήθικον τπτ άλλο πλέονε.

 

Φίλοους, κοντεύει η ώρα να αλλάξεις τα νερά, μη σε καθυστεράω

 

https://www.youtube.com/watch?v=eXZKsKD1UsY

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοους, κοντεύει η ώρα να αλλάξεις τα νερά, μη σε καθυστεράω

Aσε μη μου το θυμιζεις, δεν θελω να ακουω τιποτα για τα νερα και τη γεφυρα. Στις 1 Οκτωβριου θα αρχισουν επισκευες στη γεφυρα και θα ειναι κλειστη για τα αμαξια ως τα Χριστουγεννα! Θα περναμε ποδαρατα απο μια πεζογεφυρα που θα βαλουν ακριβως διπλα. Θα μας φαει το κρυο παλι. cold.gifangry.gif

 

To ειχαν ξανακανει αυτο στα τελη των 90s/αρχες 00s, και αφου ειχαν χαλασει κοντα 1 δισ. δραχμες, την πρωτη νυχτα που την ανοιξαν για να περασουν τα πλοια η μιση γεφυρα επεσε στη θαλασσα. pmpl.gif Ελπιζω να μην εχουμε ξανα τα ιδια φετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

http://youtu.be/lUv-4dNX6Jw

 

@ samy

 

"This hotel bar has lost all its people,

The piano man has caught the last bus home,

The old bartender just collapsed in the corner,

Why I'm still here, I just don't know,

I don't know."

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ samy

 

"This hotel bar has lost all its people,

The piano man has caught the last bus home,

The old bartender just collapsed in the corner,

Why I'm still here, I just don't know,

I don't know."

 

Μας ελιωσες μ'αυτο φιλτατε npap απογεματιατικο και καλα εκαμες.

Αντε να απογινουμε:

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε Γιώργο, ωραίος ο Ρόρυς. Εδώ, (ένα από τα αγαπημένα μου) και σαξοφωνίστας...                                                                                                                                                                                                                                           

                                                                                                             
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν σήμερα.Mία από τις μουσικές ιδιοφυίες του "27 club"...  :(

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε Γιώργο, ωραίος ο Ρόρυς. Εδώ, (ένα από τα αγαπημένα μου) και σαξοφωνίστας...

Μ'αρεσε ολο το πρωτο του-η κομματαρα που εβαλες επισης-εψαχνε,εκανε διαφορα μεταTaste "πειραματα" και ορισμενα ηταν εξαιρετικα.

 

Σαν σήμερα.Mία από τις μουσικές ιδιοφυίες του "27 club"...  :(

Εχεις δικιο αγαπητε,καλα εκανες και μας το θυμισες(ποσο μ'αρεσει η αποκατω εκτελεση και τι ωραια τραγουδαει):

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                         

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

@ samy

 

"This hotel bar has lost all its people,

The piano man has caught the last bus home,

The old bartender just collapsed in the corner,

Why I'm still here, I just don't know,

I don't know."

 

 

Το δκο μου χότελ βαρ, εις τας Σέρρας που είμαι, δεν έχει χάσει το κόσμο του, απλά είναι όλοι άρρενες και παρακολουθούν τόπι .

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου