Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία "With a pint On my knees"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρασκευή ο Μακροίσκιωτος, ο Χάρης κι εγώ κακοποιούμε επί πληρωμή την Ευτέρπη σε δημόσια θέα (κοινώς έχουμε live - όχι στο ίδιο μαγαζί).

 

Οπότε άκυρον και πάμε για αργότερα.

 

Πάμε προς κέντρο. Που έχουν χαθεί Μανωλάκης, Αλέξανδρος είναι νέα παιδιά και γυρνωπόρτηδες να μας πουν καμιά δεκαριά μέρη;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Αιντε να δούμε πάλι ποιός θα το θυμηθεί.

 

Το μεταφέρουμε την επόμενη Παρασκευή 4/7 (Independence day) ή θα έχει ματς η Ελλάδα;

 

Μήπως είναι ρίσκο, να το πάμε για τις 11/7 και ίσως να έχει καύσωνα και...

 

Κορίτσια κανονίστε που θα είστε και δηλώστε παρουσία. Η κοινωνικότητα μου δεν είναι αυτό που θα λέγαμε παροιμιώδης και καταλαβαίνετε πως το προσπαθώ ιδιαίτερα... Παλαιότερα που υπήρχε τελετάρχης (που είσαι βρε ντζαζμαστερ) τα πράγματα ρολάρανε μια χαρά.

 

Συμπέρασμα: όποιος ανέβει αύριο Βριλήσσια θα είναι μόνος του. ;D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Administrator

Προτείνω Παρασκευή στα Βριλήσσια - Volstead.

Ευκαιρία για θεματική μπυροποσία. :D

 

Ηρτεν η ώραν του!

Δεν είναι τίποτα επίσημο, όμως όποιος έχει κέφι για μια μπύρα στο γνωστό τραπέζι ορθίων, εγω θα είμαι εκεί. Έσκασα! ;)

 

https://www.google.com/maps/place/%CE%A0%CE%BB%CE%B1%CF%84%CE%B5%CE%AF%CE%B1+%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B5%CF%89%CF%82/@38.036,23.827666,17z/data=!4m5!1m2!2m1!1zzpLPgc65zrvOrs-Dz4POuc6xIC0gVm9sc3RlYWQ!3m1!1s0x0:0x74c4408601194047?hl=en

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τίποτα επίσημο, όμως όποιος έχει κέφι για μια μπύρα στο γνωστό τραπέζι ορθίων, εγω θα είμαι εκεί. Έσκασα! ;)

 

https://www.google.com/maps/place/%CE%A0%CE%BB%CE%B1%CF%84%CE%B5%CE%AF%CE%B1+%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B5%CF%89%CF%82/@38.036,23.827666,17z/data=!4m5!1m2!2m1!1zzpLPgc65zrvOrs-Dz4POuc6xIC0gVm9sc3RlYWQ!3m1!1s0x0:0x74c4408601194047?hl=en

 

να γινει ενα ποστ 3 ωρες νωριτερα για επιβεβαιωση την επιμαχη μερα.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Επειδή είμαι ηλίθιος... Αυτή τη Παρασκευή λέτε; Μπορεί να περάσω για λίγο μετά της συζύγου (αν θέλει εκείνη δηλαδή...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αυτή την Παρασκευή ιτ ιζ.

 

Ετσι κι αλλιώς λείπουν αρκετοί και θα λείψουν περισσότεροι σε λίγο, γι αυτό και η μικρή μπύρα στο λιβάδι, μεταξύ μας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια θα ηταν να χτυπησουμε μπυρες με τη νοιζοπαρεα,εστω και οχι σε πληρη συνθεση,αλλα ειμαι αναγκασμενος να τις πιω σε καμμια παραλια του Πηλιου.Ας ειναι.

 

Πιετε και μια για την παρτη μου

γι αυτό και η μικρή μπύρα
οχι μικρη,μεγαλη.

Α,και χαιρετισματα στην Ουρανια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Να πούμε 9.00 ωστε να πάμε σπίτια μας μια λογική ώρα, για όσους δουλεύουν την επομένη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ'οτι φαινεται θα ειμαι εκει !!Α πουσαι Τερρυ παρε και κανενα τηλεφωνο μηπως και ανεβουμε μαζι (να εχεις και αλυσσιδες για τα χιονια !!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου