Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια και γνωμες πανω σε αγορα λαμπατου ενισχυτη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδες οπως αναφερω και πανω εχω αυτο το θεμα βρει μπροστα μου τωρα και θελω και αλλες γνωμες σαφως!σκεφτομουν για τον Laney lc 15(εχω βρει μαλιστα και μια καλη αγγελια εδω)κατι τετοιο σε combo με περιπου ιδια λεφτα?για τους ηχους της καθε μιας εταιριας εχω ενα ψιλοεπιδερμικο δειγμα ας πουμε οποτε αν θα μπορουσατε να βοηθουσατε περαιτερω θα σας ημουν ευγνομων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλε μου.

 

Τι μουσικη θες να παιξεις? Τι ηχοχρωμα θες να πλησιασεις?

Για τι χρηση θα ειναι ο ενισχυτης?

Σπιτι? Προβα? Live?

Εχεις εμπειρια απο Combo ενισχυτες? Λαμπατους γενικα?

Τι χρηματα μπορεις να διαθεσεις?

 

Θα χαρουμε να μοιραστουμε τις αποψεις μας αρκει να μας διαφωτισεις καπως καλυτερα.

EBMM John Petrucci 7

Jackson DK2

Yamaha Pacifica

ENGL Powerball-Invad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ αλλα εκανα λιγο καιρο να το δω!παιζω ποστ μεταλτ russian circles neurosis pelican και αλλες παντες με τετοια στοιχεια αλλα και ποστ ροκ οπως red sparrowes mono explosions in the sky αλλα και μπαντες που λατρευω τον ηχο τους ξεχωρα οπως tool deftones ..ο ενισχυτης σπιτι και μικρα gigs απο combo κατι ξερω (μονο combo ειχα γενικα) απο λαμπταους τιποτα μονο οσα εχω ακουσει μεσω  yt οσο για το χρηματικο βαρια ενα 300αρι και θα προτιμουσα κατι καλυτερο μεταχειρισμενο παρα κατι καινουργιο.αυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τη μουσικη σου θα χρειαστείς κατι με σκληρωτερο ηχο....γιατι δεν χτυπας κανενα jet city jc22h? θα σε βγαλει και σε live ανετα αν δεν θες καθαρα....

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου