Προς το περιεχόμενο

ΗΧΟΜΥΘΙΕΣ: Συνήθως (Μέρος 1ο)


Ηχομυθίες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι πιο ανάλαφρο, σε σχέση με το προηγούμενο μπορείτε να ακούσετε παρακάτω.

Oι κιθάρες είναι από εμένα.

Το σαξόφωνο είναι του Χρήστου Χ. (τον ευχαριστώ  που συμμετείχε με αυτή τη πολύ όμορφη μελωδία) .

Τα υπόλοιπα όργανα είναι virtual.

 

Τα σχόλια σας θα είναι το... εισιτήριο για το "2ο Μέρος" !

 

Αυτές οι εργασίες (τραγούδια) χορηγούνται με άδεια Creative Commons Αναφορά Δημιουργού-Μη Εμπορική Χρήση-Όχι Παράγωγα Έργα 3.0 Μη εισαγόμενο .

Συνήθως_μέρος_1.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηχομυθίες κάπου εκεί μετά το μισό χάνεται εντελώς ο χρόνος στα υπόλοιπα όργανα ενώ τα drums συνεχίζουν ακάθεκτα.

Δεν ξέρω αν ήταν αυτό στις προθέσεις σου αγαπητέ αλλά άκουσέ το λίγο. Είναι σκέτο χάος και όχι με την καλή έννοια.

Αυτό είναι το αντικειμενικό μου σχόλιο που ελπίζω να λειτουργήσει σαν εισιτήριο για το 2ο μέρος.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το παρακατω μου φαινεται το ιδιο χαοτικο:

 

"Αυτές οι εργασίες (τραγούδια) χορηγούνται με άδεια Creative Commons Αναφορά Δημιουργού-Μη Εμπορική Χρήση-Όχι Παράγωγα Έργα 3.0 Μη εισαγόμενο" size]

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεμιτά τα σχόλια σας και σας ευχαριστώ.

  Γνωρίζοντας τις αδυναμίες μου θα έλεγα ότι προσπάθησα να διορθώσω το χρόνο άλλα ήταν πέρα από τις δυνατότητες μου στη παρούσα φάση. Αφού συλλέξω κάποιες ιδέες - πληροφορίες θα γίνει πάντως μια ακόμα προσπάθεια βελτίωσης του.

  Για το χαοτικό creative commons πληροφορίες εδώ: http://www.creativecommons.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου