Προς το περιεχόμενο

Είναι το ντύσιμο εργαλείο της "δουλειάς" μας;


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ωραία, απάντησαν ήδη δύο θιγμένες "αυθεντίες". Anyone else;

Μη μυγιάζεσαι φίλε Λάκη. ΔΕΝ εννοούσα εσένα. Για άλλους πήγαινε η αναφορά μου. ;)

 

Δεν μυγιάζομαι.

Απλά θέλω να είμαστε σαφείς.

 

Αντιθέτως εσύ χρησιμοποίησες απαξιωτικά κάποιους όρους, στο είπα και πριν, αλλά δικαίωμα σου είναι στην τελική.

 

Όμως αν τυχόν το κάνεις εσύ, μην διαμαρτύρεσαι αν τυχόν το κάνει και κάποιος άλλος.   ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 204
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν θες να διατηρήσεις κάποιο ίχνος αξιοπιστίας σε αυτά που γράφεις, μην τα υποβαθμίζεις παραπάνω υποκρινόμενος τον κυνηγημένο για τα πιστεύω του πτωχό πλην τίμιο οικοδόμο. Είναι φτηνή τεχνική που παραπέμπει περισσότερο σε κάλυψη της έλλειψης πραγματικών επιχειρημάτων με κουτσομπολίστικες ριάλιτι τεχνικές πρωινάδικου παρά σε αξιοπρεπές debate.

 

Τώρα το αν το εκάστοτε debate δεν σε καλύπτει, απλά το εγκαταλείπεις χωρίς πολλές φανφάρες, όπως έκανα εγώ βλέποντας πως προσπαθείς να θολώσεις τα νερά, με προσπάθεια απάντησης συνήθως σε ένα εκ των έξι-εφτά σφαλμάτων που θίγω στα γραφόμενά σου ενώ τα υπόλοιπα πολύ βολικά... ξεχνιούνται.

 

Σωστός. Αν δεν αντέχεις μέσα σε μια διαφωνία δεν σημαίνει απαραίτητα ότι οι άλλοι είναι επιθετικοί. Μπορεί 1) εσύ να μην έχεις αρκετές αντοχές ή/και 2) να εκνευρίζεσαι/χαλιέσαι που δεν γίνεται το δικό σου ή/και 3) να εκνευρίζεσαι/χαλιέσαι που τα επιχειρήματά σου καταρρέουν ή 4) να εκνευρίζεσαι/χαλιέσαι που τελικά αποδεικνύεται ότι δεν έχεις επιχειρήματα.

 

Ωραία, απάντησαν ήδη δύο θιγμένες "αυθεντίες". Anyone else;

Μη μυγιάζεσαι φίλε Λάκη. ΔΕΝ εννοούσα εσένα. Για άλλους πήγαινε η αναφορά μου. ;)

 

Να απαντήσεις επί του θέματος βέβαια δεν σου περνάει απ' το μυαλό, έτσι; Πρέπει να το παίζεις θύμα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μυγιάζομαι.

Απλά θέλω να είμαστε σαφής.

 

Αντιθέτως εσύ χρησιμοποίησες απαξιωτικά κάποιους όρους, στο είπα και πριν, αλλά δικαίωμα σου είναι στην τελική.

 

Όμως αν τυχόν το κάνεις εσύ, μην διαμαρτύρεσαι αν τυχόν το κάνει και κάποιος άλλος.   ;)

 

Δε νομίζω να απαξίωσα κάποιον ή κάποιους, αντιθέτως τόνισα ότι δεν περνάει απαρατήρητη η ομαδόν "μπουλίστικη" συμπεριφορά ορισμένων εδώ μέσα, που όταν δεν γίνεται από όλους γενικά αποδεκτή η γνώμη τους, συμπεριφέρονται σαν αγέλη. Κάποια στιγμή θα πρέπει να διορθωθεί αυτό, αν ενδιαφέρει το φόρουμ να έχει μια στοιχειώδη αξιοπιστία. Κάποια συγκεκριμένα μέλη φέρονται λες και έχουν το αλάθητο του πάπα, υποστηρίζοντας την άποψή τους με αθέμιτο και άκομψο τρόπο. Αυτό δημιουργεί κακή εικόνα για το νοιζ. Εμένα προσωπικά αν ήμουν admin θα με ένοιαζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να απαντήσεις επί του θέματος βέβαια δεν σου περνάει απ' το μυαλό, έτσι;

 

Βαζεις δυσκολα θεματα γεροντα και μπερδευεις τον κοσμο....ασε που δεν αφηνεις το μικρο Βασιλακη Καϊλα...να παιξει αξιοπρεπως το ρολο του....κατατρεγμενου νεανια  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαζεις δυσκολα θεματα γεροντα και μπερδευεις τον κοσμο....ασε που δεν αφηνεις το μικρο Βασιλακη Καϊλα...να παιξει αξιοπρεπως το ρολο του.... ;D

Σε ευχαριστώ που με επιβεβαιώνεις κύριε Guitar Tech SUPERSTAR!!! ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣ, μιλάμε φίρμα ολκής! ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλω δε κανει τιποτα...κατσε τωρα να γυρισουμε ξανα στο ΘΕΜΑ μας....το βραδυ που εχεις live ΤΙ θα φορεσεις?

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλω δε κανει τιποτα...κατσε τωρα να γυρισουμε ξανα στο ΘΕΜΑ μας....το βραδυ που εχεις live ΤΙ θα φορεσεις?

 

Εγώ, όπως προανέφερα, όντας ταπεινός πληκτράς, βγαίνω επί σκηνής με πυτζάμες και παντούφλες. Ένας guitar tech superstar με τι περιβολή βγαίνει; Διαφώτισέ μας λίγο. ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κάτσε βρε cyclops.

 

Δηλαδή τι να πω και εγώ, που ο άλλος ως βασικό του επιχήρημα για να αντικρούσει αυτά που έλεγα, μου έλεγε ότι είναι διάσημος και με θαυμαστές...αλλά δεν μας λέει ποιός είναι, και ότι αυτά που λέω δεν ισχύουν, γιατί αυτός είναι με καριέρα και ΔΕΝ ξέρω την ιστορία του. ;D ;D ;D

 

Νταξ χαβαλέ έκανε το παλικάρι, δεν το πήρα και τοις μετρητοίς, πλάκα κάναμε , κουβέντα κάναμε, μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας guitar tech superstar με τι περιβολή βγαίνει; Διαφώτισέ μας λίγο. ;D ;D ;D ;D ;D

 

στα βιντεοκλιπ και στις φωτογραφησεις για τα εξωφυλλα των 2 cd της μπαντας μου παντα με κοστουμι ,στη σκηνη συνηθως με μαυρα σε Bad Seeds στυλ...αλλα και τωρα που δημιουργω απο το...σπιτι ενα ..φουλαρακι θα το βαλω... ;D

 

Εξω απο τη πλακα το γεγονος οτι στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ thread μονο 3-4 ατομα πιστευουν οτι το ντυσιμο δεν παιζει ρολο στη σκηνη και ΟΛΟΙ οι αλλοι πιστευουν το ΑΝΤΙΘΕΤΟ σε....ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ λιγακι?

 

Γιατι το θεωρεις....μπουλινγκ?Επειδη η πλειοψηφια διαφωνει με τη μειοψηφια?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου